Binance Gürcistan’da Blockchain Eğitimi Verecek

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Şub 05, 2023 Yorum Yok

Dünyanın en büyük kripto para borsası  Binance, Blockchain eğitimlerine devam ediyor.

Binance bu sefer Gürcistan’da Blockchain eğitimi verecek. Kripto Nakit borsası Binance bu sefer Gürcistan’da dalı desteklemek ismine Blockchain eğitimleri verecek.

Binance Blockchain Eğitimlerine Devam Ediyor

Dünyanın en Aka kripto Nakit borsası Binance, eğitim ve öbür Blockchain teşebbüslerini başlatarak Gürcistan’da Gürcistan İnovasyon ve Teknoloji Ajansı ile kripto Nakit ünitesi dalını geliştirmek için çalışmalar yürütecek.

Binance ve Gürcistan ortasında kurulan paydaşlık, Binance’in kurucu ve CEO’su Changpeng Zhao ile Başbakan Irakli Garibashvili ile gerçekleştirilen toplantının akabinde geldi. Bu iştirak ile hem Binance Academy hem de Binance Charity’nin projeleri ve BNB Chain tarafından gerçekleştirilen Lokal etkinlikler için ortak çalışmalar yürütülecek.

Binance’in bölge yöneticisi Vladimir Smerkis husus hakkındaki açıklamalarında şunları Anlatım etti:

“Amacımız, Gürcistan İnovasyon ve Teknoloji Ajansı’nın amaçları ile birebir doğrultuda. Bununla Bir arada Gürcistan’da inovasyon ve teknolojinin ortaklaşa çalışacağı tesirli bir sistem oluşturabiliriz. Binance olarak uzun vakittir kripto Nakit piyasasına ve Özellikle Gürcistan’da kripto eğitimine Aka İlgi duyuyoruz.”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir