The Sandbox, Ramazan Etkinliğiyle Sahnede

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Mar 30, 2023 Yorum Yok

The Sandbox, 5 Nisan ila 24 Nisan tarihleri ortasında Ramazan‘a Özel ödüllü ve metaverse tecrübeli bir Faaliyet başlatıyor.

Metaverse teşebbüsleriyle popülerlik kazanan The Sandbox, 5-24 Nisan tarihleri ortasında ramazan aktifliği düzenleyecek. Bu aktiflik, Türkiye tarafında yayınlanan birinci Özel içerik olarak dikkat çekiyor.

Birbirinden farklı metaverse tecrübesi sunan ve ödüllü olan bu aktiflik, Türkiye’de yer Meydan The Sandbox geliştirici stüdyoları Hungri Games, UGC90 ve Wolves Interactive tarafından hazırlandı.

The Sandbox, Metaverse Tecrübeli Ramazan Aktifliğini Başlatıyor

Metaverse projesi The Sandbox, 5-24 Nisan tarihleri ortasında gerçekleştireceği Ramazan aktifliğiyle sahneye çıkıyor.

The Sandbox, kullanıcılarına metaverse tecrübesi yaşatacağı ve bol ödüller sunduğu aktifliğini üç tecrübeden oluşturuyor. Bu tecrübeler, Social Hub, Suhoor Drummer ve Ramadan Dinner olarak isimlendirildi. Aktifliğin bu tecrübelerine katılan kullanıcılar, Türlü vazifeleri, gereçler toplamayı (ör. Ramazan spesiyalleri) ve Ramazan hakkında Çeşitli bilgiler edinmeyi tamamlayacak.

Etkinlik boyunca misyonları yerine getiren ve aktifliğe faal iştirak sağlayan kullanıcılar, oyunculara sunulan hudutlu sayıdaki Memorabilia’ı elde edebilecek. Ayrıyeten diğer mükafatlar ortasında, Özel Ramazan temalı NFT‘ler ve Mystery Box da yer alıyor.

Mystery Box içerisinde, gerçek bir baklava bulunuyor. Hudutlu sayıda belirlenen bu “Gerçek Baklavalar”, Faaliyet sonunda, şahıslar dünyanın neresinde olursa olsun random bir halde dağıtılacak ve iletilecek.

The Sandbox’tan Metaverse Deneyimi

The Sandbox‘un 5-24 Nisan tarihleri ortasında başlatacağı Ramazan etkinliğinde, Ramazan yemeği etkinliğinden çeşit çeşit metaverse tecrübelerine kadar içerikler yer alıyor. Aktifliğe katılan kullanıcılar, bu metaverse tecrübesinde, Cami avlusu, misafirperver mahalle ve öbür farklı ortamlarda NPC’lerle tanışabilecek.

Etkinliğin metaverse tecrübesinde şu ayrıntılar yer alıyor;

  • Social Hub (Sosyal Merkez) – Bir Toplumsal Merkez olarak Ayasofya Camii tasarlandı. Bu dizaynda, Ayasofya’nın ünlü kedisi Gli’de yer alıyor. Kullanıcılar, tecrübede var olan kapılar aracılığıyla öteki Ramazan tecrübeleriyle ilişki kurabilecek.
  • Suhoor Drummer (Sahur Davulcusu) – Metaverse tecrübesinin bu halinde, klâsik sahur anı canlandırıldı. Tecrübede; davulcu, davulcunun insanları uyandırması ve sahur anı yer işleniyor.
  • Ramadan Dinner (Ramazan Yemeği) – Aktifliğin bu tecrübesinde, iftar için materyaller toplama, iftar sofrası hazırlama, pide kuyruğunda bekleme ve top patlatma üzere misyonlar yer alıyor. Bu metaverse tecrübesinde, Sultanahmet Camii de yer alıyor.

Social Hub deneyiminde, 10 dakikalık bir oyun, NPC’lerle tanışma, Ayasofya Camii ve avlusu ve kullanıcılara dağıtılan ikramlar yer alıyor.

Suhoor Drummer tecrübesinde, oyuncudan, davulcunun davulunu bulmasına ve insanları uyandırmasına yardım etmesi isteniyor. 20 dakikalık bir oynanış ile mükafatlar kazanabilme fırsatı sunuluyor.

Ramadan Dinner tecrübesinde, oyuncudan, iftar yemeği için hazırlık yapması ve hudutlu bir Vakit içerisinde iftar için Değerli yiyecekleri toplaması isteniyor. Bu metaverse tecrübesi, kullanıcıya, 20 dakikalık bir oynanış ve pide kuyruğu üzere Çeşitli aktiviteler sunuyor.

Bol ödüllü, metaverse tecrübeli ve gerçek baklava armağanlı aktiflik, Türkiye’de 5-24 Nisan tarihleri ortasında başlatılacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir