Kraken, Kanada’nın İstediği Şartların Dahasını Taahhüt Ediyor

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Coin Keşif, Fan Tokens, Genel, Metaverse ve NFT Mar 30, 2023 Yorum Yok

Kraken, Kanada’da kayıt almak için ön dokümanları sundu.

Kripto Nakit borsası Kraken, Kanada’da hizmet sunabilmek için ülkenin düzenleyicisine Gerekli dokümanları sundu. Kraken böylece Kanada’nın sıkı kripto kurallarına uyacak.

Kraken, Kanada’nın İstediği sert Kaidelerin Daha Fazlasını Sunmaya Hazır

ABD merkezli kripto Nakit borsası Kraken, Kanada’da aktiflik göstermeye ve ülkenin mali düzenleyicisi olan Kanada taşınır Değerler Yöneticileri (CSA) tarafından belirlenen daha sert kurallara uymaya devam edecek.

Kripto Nakit borsası yaptığı basın açıklamasında, Kraken‘in Kanada genelinde kayıtlı bir Kısıtlı Bayi olma yolunda çalıştığı için Ontario taşınır Değerler Komisyonu’na bir ön kayıt taahhüdü verdiğini söyledi.

Kanada, kripto borsalarını yöneten kurallarını sıkılaştırdı. ek olarak bir sıra gelişmiş ön kayıt taahhüdünü (PRU) taahhüt etmek için bir nihayet tarih belirledi.

Kraken, Kanadalı müşterilere 10 yılı aşkın bir müddettir hizmet veriyor. Borsa, 2019’dan beri Kanada’da Finansal Süreçler ve Raporlar Tahlil Merkezi (FINTRAC) ile Kanada’da bir Nakit hizmetleri işletmesi olarak tescil edilmişti.

Kraken’in COO’su ve müstakbel CEO’su David Ripley yaptığı açıklamada şunları söyledi:

 “Bir coğrafya olarak Kanada, insanları yeni ilişki ve süreç formülleriyle güçlendirme misyonumuz için kritik kıymete sahip.”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir