The Graph Coin (GRT) Nedir?

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Coin Keşif, Fan Tokens, Genel, Metaverse ve NFT Kas 08, 2022 Yorum Yok

The Graph, Ethereum’dan başlayarak blok zincirlerinden bilgi indekslemek ve sorgulamak için Mevcut olan merkeziyetsiz bir protokoldür.

The Graph Nedir?

The Graph, Ethereum ve IPFS üzere ağlar için bilgi sorgulamak için bir indeksleme protokolüdür. Sembolu GRT olan The Graph Coin, üç Cerrah ve tüketici ortasındaki işi koordine etmek için Gerekli olan ağın Lokal token’ıdır. The Graph, direkt sorgulanması güç olan dataları sorgulamayı Mümkün kılmaktadır. Bilgi erişimini kolaylaştırmak için Çeşitli blok zinciri uygulamalarından bilgi toplamak, işlemek ve depolamak için kullanılan Aleni kaynaklı bir yazılımdır.

Ethereum blok zincirinde başlatılan protokolün maksadı geliştiricilere Yardımcı olmaktadır. Platform, geliştiricilerin merkeziyetsiz uygulamaların (d’App) verimliliğini artırmasına Yardımcı olmayı hedeflemektedir. Ağa hizmet sağlayan ve dizin oluşturucu olarak da tanımlanan The Graph kullanıcıları, bilgilerin işlenmesine Yardımcı olmaktadır. Ayrıyeten kullanıcılar, bilgilerin uygulamalara iletilmesinde de vazife almaktadır.

The Graph (GRT) Coin Nedir?

The Graph (GRT) Coin, üç Cerrah ve tüketici ortasındaki işi koordine etmek için Gerekli olan ağın Lokal token’ıdır. Kullanıcıların bilgi sunmak yahut almak için protokole kendilerinin katılmasını sağlamaktadır. Token, ağın ekonomik güvenliğinin yanı Dizi dataların bütünlüğünü sağlamak için gereklidir.

The Graph (GRT) Coin, muteber fiyat beslemesi, süreç hacmi ve likidite bilgileri üzere endeksleme ve küratörlük hizmetleri sağlamak için endeksleyiciler, küratörler ve yetki verenler tarafından kilitlenmektedir. The Graph (GRT) Coin, blok zincirlerinden data indekslemek ve sorgulamak için merkezi olmayan bir protokol olan The Graph’a Sıkıntı veren Ethereum token’ıdır. Ağı garanti altına alatan GRT, bilgilerin bütünlüğünü sağlamada kullanılmaktadır. Dizin oluşturucu, rolünü yerine getirmek için GRT stakede etmeli ve karşılığında ağdan fiyat almalıdır.

The Graph (GRT) Coin Nasıl Alınır?

The Graph (GRT) Coin, Fazla sayıda kripto Nakit borsasında süreç görmektedir. Projeye yatırım yapmak isteyen şahıslar, projenin süreç gördüğü borsalardan birinde hesap açmalıdır. The Graph (GRT) Coin’in süreç gördüğü borsalar; Binance, OKX, Bybit, BTCEX ve FTX olarak sıralanabilir. Projeye yatırım yapmak isteyen kullanıcıların, seçtikleri borsalardan birinde hesap açmaları gerekmektedir.

The Graph (GRT) Coin Fiyatı

Şu anda 1 The Graph 1.54 TL TL‘den süreç görüyor. Ayrıyeten 1 The Graph 0.082733 $ dolardır.

The Graph fiyatı nihayet 24 saatte -7.34% değişim ile şu anda 1.54 TL TL‘den süreç görmektedir.

Son 24 saatteki The Graph hacmi 74,739,567 $ dolar ve kripto Nakit ünitesinin piyasa pahası ise 610,775,313 $ dolardır.

The Graph (GRT) Coin Grafik

The Graph (GRT) Coin, blok zincirlerinden data indekslemek ve sorgulamak için merkezi olmayan bir protokol olan The Graph’a Güç veren Ethereum token’ıdır. Kullanıcılar için The Graph (GRT) Coin grafiği…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir