Silvergate, Yönetim Kadrosunu Değiştirdi

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Kas 08, 2022 Yorum Yok

Kripto Nakit bankası Silvergate, Ben Reynolds‘un yeni reis olduğu Yönetim takımı değişikliğini duyurdu.

Kripto Nakit piyasasında, yatırımcılarına yanlışsız ve muteber hizmet vermek isteyen şirketler yapılanmaya devam ediyor. Kripto finans şirketlerinin, fiyat hareketliliği ve fiyat kestirimlerini hakikat bir biçimde vermesi gerekiyor. Bu şirketlerden biri olan Silvergate, hizmet kalitesini artırmak için yeni bir yapılanmaya gitti. Şirket, Ben Reynolds‘u reis rolüne getirdi. Ayrıyeten Kate Fraher, firmanın baş risk sorumlusu olarak atandı.

Silvergate, Hizmetlerini Uygunlaştırmak İstiyor

Kripto bankası Silvergate, yarar varsayımlarında yanılmaların yaşanmasının akabinde, yalnızca birkaç hafta sonra yeni bir reis ve baş risk yetkilisini vazifeye getirdi.

Kripto ticaret platformları ve yatırımcılar için banka hizmeti veren firma, Ben Reynolds‘u reis rolüne terfi ettirdiğini ve Kate Fraher‘ı baş risk sorumlusu olarak atadığını belirtti. Fraher, daha Evvel La Jolla‘da operasyon yöneticisi olarak vazife yaptı. Reynolds ise baş strateji vazifelisiydi. Reynold ve Fraher, şirketin CEO‘suna rapor vermeye devam edecek.

Ayrıca Silvergate, Ekim ayında Wall Street’in iddialarına nazaran gelen üçüncü çeyrek yararlarını açıkladı. Bu raporların ışığında, muhtemelen Yıl sonundan Evvel kendi stablecoin’ini piyasaya sürmeyeceğini belirtti.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir