The Game’in Kripto Girişiminin Lisansı İptal Edildi

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Mar 13, 2023 Yorum Yok

SEC, ParagonCoin Limited’ın Gerekli periyodik raporları sunmadığı için taşınır değerler maddelerini ihlal ettiğini söyledi.

Daha Fazla The Game olarak bilinen Amerikalı rapçi Jayceon Terrell Taylor’ın kripto teşebbüsü olan ParagonCoin’in lisansı, SEC tarafından iptal edildi. Marihuana sanayisine odaklanan bir kripto firması olan ParagonCoin Limited’in lisansı, şirkete karşı argümanların doğrulanmasının ve firmanın temerrüde düştüğünün tespit edilmesinin akabinde iptal edildi. SEC, şirket aleyhindeki süreçleri 2022’nin Şubat ayında başlattı. SEC tarafından bildirilen rapora nazaran, ParagonCoin 2018’de 10 milyon doların üzerinde ziyan etmiş.

Şirket Daha önce de Kanunları İhlal Etmişti

SEC, şirketin SEC kısmı tarafından iletilen periyodik raporlar hakkındaki temerrüt mektubunu görmezden geldiğini söyledi. Buna ek olarak SEC, kripto teşebbüsünün Şubat 2022’de süreç başlatma buyruğuna Karşılık vermediğine ve beş ay sonra neden temerrüde düşmemesi gerektiğine dair bir Sebep sunmadığına dikkat çekti.

Taylor ve takımın diğer yöneticileri, 2021 yılında gerçekleştirilen toplu bir davada 12 milyon dolardan biraz Çok ölçü için ortaklaşa Mesul bulundu. Dava, teşebbüsün 2017 yılında 70 milyon dolarlık birinci token arzını gerçekleştirirken taşınır değerler yasasını ihlal ettiğini sav ediyordu.

Bunun yanı sıra, The Game kriptoda başarılı olamazken, Snopp Dogg Web3’ün yüzü olmaya başladı. Efsane rapçi, Web3 alanında birçok paydaşlık gerçekleştirdiğini duyurdu ve kısa mühlet Evvel Shiller isimli bir Web3 canlı yayın platformunun kurucu ortağı olarak açıklandı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir