Telegram, Blockchain Tabanlı Yeni Özelliğini Duyurdu

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Kas 07, 2022 Yorum Yok

Mesajlaşma platformu Telegram, blockchain tabanlı Tahsil edilebilir kullanıcı isimlerini içeren yeni güncellemesini duyurdu.

Telegram, uzun bir müddettir blockchain irtibatlı kullanıcı isimleriyle ilgili çalışmalar yürütüyor. Şirket kısa bir müddet evvel, The Open Network (TON) blockchain ağında kullanıcı ismi Aleni artırma platformu başlatacağını duyurdu. Bu yolda birinci adımlardan biri de uygulamaya getirilen yeni güncellemeyle Bir arada atıldı.

Telegram, Blockchain Tabanlı Kullanıcı İsmi Özelliği Getirdi

Telegram, kümeler içi hususlar, blockchain tabanlı Tahsil edilebilir kullanıcı isimleri, 12 yeni emoji paketi ve iOS için geliştirilmiş gece modunun yanı Dizi birkaç özelliğin eklendiği yeni güncellemesini gün yüzüne çıkardı.

Blockchain tabanlı Tahsil edilebilir kullanıcı isimleri özelliği, kullanıcıların daha sonra satın alabilecekleri, satabilecekleri, Denetim edebilecekleri, takas edebilecekleri ve hatta gizleyebilecekleri farklı kullanıcı isimleri toplamasına İmkan tanıyor. Süreçler Fragment ismi verilen bir platformda gerçekleşecek.

Telegram, süreçlerin, süratli ve ölçeklenebilir olarak nitelendirdiği The Open Network (TON) ekosistemi tarafından garanti altına alındığını belirtti. TON ağında başlatılması planlanan Aleni artırma platformuyla ile birlikte, çıkartmalar yahut emojiler iç olmak üzere Telegram ekosistemindeki öteki ögelerin da daha sonra bu pazarın bir modülü olması bekleniyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir