Kripto Borsası Coinmetro 7 Milyon Euro Fon Topladı

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Kas 07, 2022 Yorum Yok

Kripto Nakit borsası Coinmetro, şirketi 180 milyon euro olarak pahalandıran yatırım cinsinden 7 milyon euro fon toplamayı başardı.

Kripto Nakit piyasasında şirketler yatırım toplamaya devam ediyor. Tohum yatırım ve geliştirme olarak yürütülen yatırım tiplerinde, öne çıkan projelere kuvvetli fon takviyesi sağlanıyor. Geçtiğimiz günlerde Solana tabanlı DeFi projesi Texture, 5 milyon dolarlık bir yatırım aldı. Ayrıyeten NFT alanında da kuvvetli fon dayanakları devam ediyor. NiftyApes, kuvvetli isimlerin katıldığı bir yatırım tipinden 4.2 milyon dolar topladı. Yatırım Meydan şirketler ortasına Coinmetro da iç oldu. Borsa platformu, 7 milyon euro fon topladı.

Coinmetro, 180 Milyon Euro Değerleme ile 7 Milyon Euro Aldı

Kripto Nakit borsası Coinmetro, ABD ve Avrupa operasyonlarını genişletmek için katıldığı yatırım çeşidinden kuvvetli bir takviye aldı.

Borsa, aldığı bu 7 milyon euro fon takviyesini genişleme çalışmalarına harcayacak. Ayrıyeten borsa, enflasyon ve nema nedeniyle zorlanan müşterilerine Yardımcı olmak için edilgen gelir sistemi de oluşturacak.

2018 yılında Estonya’da kurulan şirket, Gerekli bütün düzenlemeleri sağlayarak hizmetlerine başladı. Ayrıyeten borsa, İngiltere lisansı için de süreç halinde.

Ayrıca Coinmetro CEO’su Kevin Murcko, genel piyasada volatilite ve büyüme beklediğini belirtti.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir