AVAX, Metiklerde Öne Çıkıyor Ancak Fiyat Sallantıda

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Kas 07, 2022 Yorum Yok

Merkeziyetsiz akıllı mukaveleler platformu Avalanche (AVAX), metriklerde gelişme yaşasa da fiyat istikrarı açısından mutlu etmiyor.

Popülaritesi günden güne artış gösteren AVAX, yatırımcıları uzun vade konusunda cezbetmeye devam ediyor. Bilhassa File yapısındaki Değerli gelişmeler, projeye devamlılık sağlıyor. Lakin kripto ayı piyasasının Misli tesirleri, Avalanche tarafını da etkiledi. Avalanche ağındaki gelişmeleri paylaşan AVAX Daily, ağdaki birtakım güncellemeleri ön plana çıkardı.

AVAX, File Aktivitelerinde Rekabet Yaratıyor

Avalanche ağının datalarını paylaşan bilgi kanalı AVAX Daily, haftalık bilgileri paylaştı. Bilgilerde, Yekün alt File sayısı 36 olarak öne çıktı. Ayrıyeten, File doğrulayıcı sayısı ise 1219 oldu.

Ayrıca AVAX Daily, tanınan projenin Ethereum ağından daha düzgün olduğunu datalar ile argüman etti. Bilgi platformu, Avalanche ağının, Ethereum ağına kıyasla yüzde 20 daha ucuz transfer fiyatlarına sahip olduğunun altını çizdi. Ayrıyeten datalara nazaran, Avalanche ağındaki süreçler yüzde 70 daha süratli gerçekleşiyor.

Veriler her ne kadar proje açısından ümit belirtileri gösterse de fiyat istikrarı konusunda zayıf kaldı. Avalanche nihayet 24 saatte yaklaşık yüzde 5‘lık bir düşüş yaşadı. Piyasa kıymeti ise 5.5 milyar dolar civarında seyrediyor.

Projenin geliştirme faaliyeti, File yapısı tarafında düşüşe tanıklık etti. Geliştirme faaliyeti, geliştiricilerin ağı güzelleştirmeye yönelik çalışmalarındaki azalmayı öne çıkardı. Projenin popülaritesi de düşüş yaşayan bilgiler ortasında yer alıyor. Toplumsal hacmi ve yüklü hisleri geçen hafta düşüş kaydetti.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir