Sweatcoin Nedir? Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Coin Keşif, Fan Tokens, Genel, Metaverse ve NFT Kas 14, 2022 Yorum Yok

Sweatcoin, bütün aygıtlarda kullanılabilen, adım attıkça Nakit kazandıran bir uygulamadır.

Sweatcoin Nedir?

Teknolojinin gelişmesi ve akıllı telefonların gün geçtikçe yenilenen özellikleri ile günlük Ömür daha da kolaylaşmıştır. Telefonların nihayet periyotta kullanım alanlarından biri de atılan adım sayılarını izlemek olmuştur. Günlük kaç adım atıldığı, kaç kalori yakıldığı görülebilmektedir. Bunun yanı Dizi Biricik bir tıkla bütün gereksinimlerin karşılanabildiği dijital pazarlar gün geçtikçe çoğalmaktadır.

Dijtal dünyanın bu kadar içinde iken blokzincir ve fitness uygulamalarının entegre olması kaçınılmaz olmuştur. Sweatcoin buna Örnek bir uygulamadır. Sweatcoin, idmanlarda ya da yürüyüş yaparken atılan adımlar ile Nakit kazandıran bir uygulamadır. Sağlıklı hayatı destekleyen Sweatcoin, atılan adımları sayar ve bunların karşılığında dijital bir Nakit ünitesi ile ödeme yapar.

Dünyadaki Aka Kurum ve kuruluşlardan olan, Dünya sıhhat Örgütü, Samsung, Amazon ve Apple üzere kuruluşlar da Sweatcoin’i desteklemektedir.

Sweatcoin, Sweat Wallet ismi verilen kendi kripto cüzdanına sahiptir. 2022’nin sonuna kadar NFT’leri ve fiat Nakit ünitesiyle direkt Sweatcoin satın almayı da planlamaktadır. 2023 ve 2024’te bir NFT pazarı oluşturma planları bulunmaktadır. 2025’te platform, Sweatcoin kripto Nakit ünitesi kazanmayı, yürümekten Öbür bisiklete binme ve yüzme üzere etkinliklere genişletmeyi planlamaktadır.

Sweatcoin Nasıl Çalışır?

Atılan adımlarla Nakit kazandıran uygulama Sweatcoin, telefonlarda ve akıllı saatlerde kullanılabilmektedir. Sweatcoin uygulaması, hem App Store hem de Google Play’den indirilebilmektedir. Uygulama yüklendikten sonra, isim, telefon numarası ve e-posta adresi yazılır, GPS açılmalıdır.

Sweatcoin için GPS açılmasının sebebi, uygulamanın berbata kullanılmaması ve atılan adımların dışarıda sayılabilmesi içindir. Atılan adımlar karşılığında Sweatcoin (SWC) olarak ödeme yapılmaktadır. Atılan her 1.000 adım için 1 SWC’ye yakın bir değer kazanılmaktadır. SWC’ler biriktirilir ve Türlü ikramlar için kullanılmaktadır.

Ücretsiz sürümde günlük 5 Sweatcoin sonu bulunmaktadır. Temel üyeliğe bir ödeme karşılığında yükseltme yapılabilmektedir. Ayda 5 SWC, günde 10 Sweatcoin kazanmaya müsaade verilen Shaker düzeyidir. Bir sonraki üyelik düzeyi Quaker, ayda 20 SWC ödemesi ile, günde 15 SWC kazanılabilmektedir. Breaker üyeliğinde 30 SWC ödemesi ile, günlük 20 Sweatcoin kazanılabilmektedir.

Sağlıklı Ömür için yürüyüş yapmaya teşvik ederken Nakit kazandıran Sweatcoin uygulaması epeyce İlgi görmektedir. Adımların Daimi olarak sayılabilmesi için arka planda uygulamanın çalışmaya devam etmesi gerekir. Bu sebeple, pil ömrünü tüketildiğine dair tenkitler de bulunmaktadır.

Sweatcoin Fiyatı

Sweatcoin, sağlıklı ömrü desteklerken bir yandan Nakit kazandıran bir uygulamadır. Atılan adım sayısına nazaran Sweatcoin kazanılmaktadır. Kullanıcılar ve sporseverler için Sweatcoin fiyatları…

Şu anda 1 Sweatcoin 0.237321 TL TL‘den süreç görüyor. Ayrıyeten 1 Sweatcoin dolardır.

Sweatcoin fiyatı nihayet 24 saatte değişim ile şu anda TL‘den süreç görmektedir.

Son 24 saatteki Sweatcoin hacmi dolar ve kripto Nakit ünitesinin piyasa pahası ise dolardır.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir