Binance CEO’su CZ Piyasaları Değerlendirdi

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Kas 14, 2022 Yorum Yok

Binance CEO’su CZ Twitter Spaces üzerinden katıldığı bir oturumda ancak (Ask Me Anything) temalı bir söyleşi gerçekleştirdi.

Changpeng Zhao (CZ), katıldığı bu söyleşide nihayet yaşanan olaylara değindi ve ekosistem hakkındaki fikirlerini kullanıcılara aktardı.

CZ, Twitter Spaces’de Gündemi Değerlendirdi

Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ), katıldığı Twitter Spaces yayınında nihayet gelişmeleri kıymetlendirdi. FTX’in iflasını açıklaması ve Binance’in açıkladığı sanayi Muhafaza fonu hakkında bilgiler verdi.

CZ katıldığı AMA’da (Ask Me Anything) şu açıklamalarda bulundu:

“Rezerv ispatı bilançonuzda olduğunu belirttiğiniz varlıkların ispatıdır. Bu bahiste bu öğle Vitalik Buterin ile konuştum. Rezerv delili konusunda Fazla daha muteber bir sistem oluşturmak için birlikte çalışmalara başlayacağız”

FTX olayı hakkında konuşan CZ, Binance’in likiditesi hakkında da bilgi verdi:

“Piyasada fiyatlar düştüğü Vakit borsalardan Nakit çıkışları artar. Bizde de bu türlü oldu lakin işler her Vakit olduğu halde devam ediyor.  FTX krizi üzere bu Cin krizlerin tesirleri Evvel Aka oyuncuları vurur. LUNA 40 milyar dolarlık bir tesir yapmıştı. Daha sonra 3AC’de bu sayı 5 milyar dolara düştü. FTX olayında da emsal olacaktır. BUSD şu anda en Çok fiat parayla desteklenen stablecoin pozisyonunda. Rezervlerimizde fazlaca olması bir risk teşkil etmiyor. Ki rezervlerimizde yüzde olarak Çok bulunmuyor. Rezervlerimizde BUSD’ye yakın ölçüde USDT de var. Borsaların bilançolarında Aka ölçüde stablecoin olmalı. Yoksa, bu Tuhaf bir durum”

Ek olarak CZ Sam Bankman-Fried hakkında şöyle dedi:

“Bence Sam Bankman-Fried, kullanıcılarını, yatırımcılarını, takımını ve düzenleyicileri kandırdı”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir