SuperRare (RARE) Nedir?

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Coin Keşif, Fan Tokens, Genel, Metaverse ve NFT Kas 21, 2022 Yorum Yok

SuperRare, dijital sanat yapıtlarının oluşturulmasını ve dağıtımını kolaylaştırmak ismine sanatkarlar ve koleksiyoncular için oluşturulmuş bir ağdır.

SuperRare (RARE) Nedir?

Değeri 200 milyon doları aşan SuperRare, birçok dijital sanat yapıtından oluşan NFT pazar yeri olarak nitelendirilmektedir. 2018 yılında piyasada yer Meydan proje, birinci kripto sanat pazarı olarak Anlatım edilmektedir. Pazar yeri, herkesin SuperRare sanat yapıtlarını satın almasına yahut satmasına müsaade veren müzayedeleri ve ikincil pazarları desteklemektedir. SuperRare ağı, sanatkarlar tarafından yaratılan özgün dijital sanat yapıtlarının alım satımının yapıldığı merkezi olmayan bir tertiptir.

SuperRare alanlar, küratörler yahut sanatkarlar tarafından sanat yapıtı yayınlamak, tanıtmak ve satmak yahut müzayede düzenlemek için kullanılan dijital sanat galerileri olarak tanımlanmaktadır. Projenin finansmanı olan Mahallî kripto parası RARE Coin’dir. SuperRare topluluğunun yönetişim token’ı olarak çalışan RARE, Ethereum üzerine inşa edilmiş bir ERC-20 token’ıdır.

SuperRare Governance Council tarafından yürütülen RARE Coin, sahipleri tarafından yönetilmektedir. SuperRare, öbür platformların bilakis kitlelere hitap etmemektedir. Bunun yerine yüksek net bedele sahip koleksiyoncuları ve yüksek kaliteli içerik oluşturucuları hedefleyen bir File oluşturmaya odaklanmıştır.

SuperRare (RARE) Nasıl Çalışır?

Protokol, Bir arada çalışan iki anne bileşenden oluşmaktadır. Bunlar, SuperRare Spaces ve SuperRare DAO’dur.

SuperRare Spaces, yayınlanması için SuperRare aracılığıyla, topluluk tarafından onaylanmış galeriler olarak tanımlanmaktadır. Koleksiyoncular ve topluluk üyelerinin çalışmalarını öne çıkarmasını sağlamaktadır. RARE sahiplerinden oluşan bir topluluk oyu ile seçilen bir Cerrah tarafından her Meydan denetlenir. Seçilmiş operatörler, sanatkarları seçer, katılır ve pazarlar. Alanları aracılığıyla bütün satışlardan komite kazanmış olur.

SuperRare DAO, SuperRare tarafından bütün platform kurulların ve fiyatların gönderildiği yerdir. 7 Benlik bir yönetişim kuruludur. Topluluk hazinesini, 7 kişidenden 4’ü Fazla imzalı bir cüzdan aracılığıyla Denetim etmektedir.

SuperRare (RARE) Farkı Nedir?

SuperRare, kitlelere hitap etme konusunda öteki platformlardan ayrılır. Yüksek net kıymete sahip koleksiyoncuları ve yüksek kaliteli içerik oluşturucuları hedefleyen bir File oluşturmayı amaçlamıştır.

SuperRare, geliştirilen birçok blockchain projesinden farklılık göstermektedir. Bunun sebebi, ele aldığı ve çözümlediği Temel sıkıntılardır. Her Meydan kendi markasına ilişkin ERC-721başlatabilir ve bu yolla her alan, kendi hükümran kripto sanat galerisini oluşturabilmektedir.

SuperRare, kendisini yöneten darp kontratları ile sanatkarların Özel bir NFT darp mukavelesi dağıtmasına ve sanatlarının satışına İmkan tanımaktadır. Sanatkarlar, farklı sanatkarlar ile bir mukavele imzalamanın yanı Dizi kendi yaratıcı platformlarını oluşturabilmektedir. Sanatkarlara takviye veren geliştiricilerin ekledikleri eşsiz ögeler ile SuperRare projesi, öbür projelere nazaran farklılık göstermektedir.

RARE Coin Nereden Ve Nasıl Alınır?

RARE Coin, Binance, Kraken, Gemini, LBank, Gate.io, SushiSwap, MEXC, WazirX, Phemex, Uniswap (V3), Tokocrypto, Bitrue, BKEX, BitMart, WhiteBIT, CoinDCX, Nominex, BingX, AEX, LATOKEN üzere birçok borsada listelenmektedir.

Satın almak isteyenler için RARE Coin’in listelendiği borsalardan rastgele biri tercih edilir ve web sitelerine erişim sağlanır. Tercih edilen borsada üyelik oluşturulur ve hesap açma süreçlerinin akabinde kimlik doğrulama gerçekleştirilir. Sonrasında hesap doğrulanır ve Nakit gönderilir. İstenilen ölçüde kripto alım satım ekranı kullanılarak RARE alış buyruğu oluşturulur. Tercih edilen Buyruk ile Bir arada satın alınan RARE Coin’ler ile alım satım yapılabilir ya da farklı bir adrese transfer edilebilir.

SuperRare (RARE) Fiyatı

Şu anda 1 SuperRare 1.99 TL TL‘den süreç görüyor. Ayrıyeten 1 SuperRare 0.106793 $ dolardır.

SuperRare fiyatı nihayet 24 saatte 0.22% değişim ile şu anda 1.99 TL TL‘den süreç görmektedir.

Son 24 saatteki SuperRare hacmi 16,290,617 $ dolar ve kripto Nakit ünitesinin piyasa bedeli ise 15,485,941 $ dolardır.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir