Standard Tokenization Protocol (STPT) Nedir?

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Coin Keşif, Fan Tokens, Genel, Metaverse ve NFT Kas 21, 2022 Yorum Yok

Standard Tokenization Protocol (STPT), dijital varlıkların keşfedilmesini ve kullanılmasını kolaylaştırmayı sağlayan merkeziyetsiz bir ağdır.

Standard Tokenization Protocol (STPT) Nedir?

Standard Tokenization Protocol, global topluluklar ortasında dijital varlıkların keşfi ve kullanılmasını kolaylaştırmayı amaçlayan bir ağdır. Merkeziyetsiz ağın standardı, Gerekli düzenlemelere uyulurken tokenize edilmiş varlıkların, sahipliğinin nasıl oluşturulduğunu, yayınlandığını, gönderildiğini ve alındığını tanımlamaktadır.

Standard Tokenization Protocol, Mike Chen, Sinhae Lee ve Richard Lee tarafından kurulmuştur. Projenin Temel maksadı herkesin dijital varlıklara erişimini kolaylaştırmaktır. Standard Tokenization Protocol, dijital varlıklara erişimi zincir üzerinde bir uyumluluk doğrulayıcı kullanarak yapmaktadır. Bu sebeple ilgili bütün düzenleme düzeylerinin büsbütün uyumlu olmasını sağlamaktadır.

Standard Tokenization Protocol, varlıkların yetki alanları ortasında büsbütün uyumlu olmasını sağlamaktadır. Buna ek olarak rastgele bir blokzinciri platformunda aktarılabilir hale getirilecek halde tokenize edilmesine İmkan tanır.

Nasıl Çalışır?

Standard Tokenization Protocol, doğrulayıcıları, standartları ve merkeziyetsiz bir ağı birleştirerek çalışmaktadır. Doğrulayıcılar, standart tokenizasyon ekosisteminin Kıymetli bileşenleri olarak çalışmaktadır. Node’lere, uyumluluğu doğrulama üzere adımlar atanır. Bu gereklilik, geliştiriciler tarafından belirlenen yargı yetkisi kısıtlamalarını ve öbür sınırlamaları içermektedir.

Standard Tokenization Protocol Standardı, ağın bir öbür Kıymetli kesimidir. Tokenize edilmiş varlıkların sahipliğini doğrulamak üzere vazifelerden sorumludur. Bilgiler, ihraççıya gerçek vakitli olarak sağlanmaktadır. Bu sayede beklenmedik gelişmelere hassas bir formda reaksiyon vermelerini sağlamış olur.

SPTP Coin Nedir?

STPT Coin, Standard Tokenization Protocol ağının anne Yardımcı program tokenı olarak çalışır. Firmalar SPTP Coin’lerini, tokenize etme özellikleri için ödeme yapmak hedefiyle kullanır. STPT Coin, fiyatlar ve öbür hizmet ödemelerinde de kullanılabilmektedir.

ERC-20 uyumlu bir varlık olarak piyasaya sürülen STPT Coin, Yekün ihraçları 20 milyar token ile sonlandırılmış hudutlu bir tedarik token’ıdır. Ayrıyeten SPTP Coin, bir Ödül tokenı olarak da kullanılmaktadır. Standard Tokenization Protocol, kullanıcı mükafatlarını güzelleştirmek için sık sık airdroplar, yarışlar ve mükafatlar düzenlemektedir. Bu strateji, topluluğu heyecanlı ve ilgili tutmaya Yardımcı olmaktadır.

Avantajları

STPT Coin, ekosistem içindeki hizmetler için bir ödeme Nakit ünitesi olarak kullanılabilmektedir. Çeşitli blokzinciri platformları ortasında aktarılabilme özelliğine sahiptir. Ayrıyeten, Standard Tokenization Protocol ağını Binance Launchpad üzere bir eserle karşılaştırabildiği için ICO’larda kullanılabilmektedir.

Dezavantajları

Diğer kripto Nakit ünitelerinde olduğu üzere STPT Coin de yüksek volatiliteye sahiptir. Bu sebeple, riskli bir yatırım tercihidir.
STPT Coin’ler donanım cüzdanlarında tutulmadığında, siber hücumlara maruz kalabileceği için çalınma riski bulunmaktadır.

STPT Coin Nasıl Ve Nereden Alınır?

STPT Coin piyasada birçok platformda kullanılan bir coin’dir. Kullanıcıların airdrop, ödül, Micro üzere etkinliklere katılmasına müsaade veren STPT Coin, bir ERC-20 platform token’ıdır. Standard Tokenization Protocol (STPT), Fazla sayıda kripto Nakit borsasında süreç görmektedir.

Bunlara; Binance, BTCEX, Gate.io, Huobi Küresel üzere borsalar Örnek verilebilir. Yatırım yapmak isteyen şahıslar ve STPT sahibi olmak isteyen yatırımcılar tercih ettikleri borsalara Üye olmalı ve hesap açmalıdır. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama süreçlerinden sonra, alım satım sayfası üzerinden kolay bir halde STPT Coin satın alımı gerçekleşmiş olur.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir