StoryCo, Hikaye Anlatımını Web3’e Taşıyor

Bitcoin Oca 26, 2023 Yorum Yok

StoryCo, hikaye anlatımını Web3’e taşımak ve merkeziyetsiz hale getirmek için 6 milyon dolarlık yatırım topladı.

Web3 hikaye anlatımı platformu StoryCo, yaptığı bir açıklamada şirketin 6 milyon dolarlık tohum yatırımı aldığını duyurdu.

Web3 hikaye söz Platformu Öbür Bir Tecrübe Sunmayı Amaçlıyor

StorCo’nun katıldığı yatırım çeşidi, Blockchange Ventures, Flamingo DAO ve United Talent Agency ve William Morris’in Endeavour’daki yöneticilerin iştirakiyle kripto yatırım şirketleri Collab + Currency ve İşveren tarafından yönetildi.

StoryCo ayrıyeten 2023’te piyasaya sürülecek olan birinci anlatı tecrübesi sunmayı hedeflediği projesi The Disco Ball’u da duyurdu. Bir StoryPass NFT’si ile topluluk üyeleri, yayın öncesi içeriğe erişebilir ve bulmacaları çözebilir, eserler bulabilir ve toplu olarak anlatı tecrübesini oluşturabilir olacaklar.

Kurucular Justin ve JP Alanís bir basın açıklamasında, Hollywood’u Web3’e getirmenin başlangıçtaki zorlukları azaltmaya Yardımcı olacağını ve sürükleyici, etkileşimli hikaye anlatımı etrafında topluluğu teşvik edeceğini umduklarını söylediler.

Justin ve JP Alanís bir basın açıklamasında şöyle dediler:

“İnanılmaz yeni kıssaların gelişimini yönlendirecek ve kreatifler ve hayranlardan oluşan topluluğumuzun bu modelin genişlemesine manalı bir halde katkıda bulunmasına müsaade verecek yeni bir model inşa ediyoruz.”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir