Proof’tan Hack’lenme Sonrası Açıklama

Bitcoin Oca 26, 2023 Yorum Yok

Proof’un mühendislikten Mesul reis yardımcısı, kurucunun 1 milyon dolarlık hack’inin akabinde NFT’lerinin inançlı olduğunu söyledi.

Proof Collective’in mühendislikten Mesul reis yardımcısı Arran Schlosberg, Proof’un kurucusu Kevin Rose’un milyon dolarlık hacklemesinin akabinde NFT’lerinin inançta olduğunu söyledi.

Proof Collective’den NFT Hack’lenmesinin Akabinde NFT’lerimiz İnançlı Açıklaması

Proof Collective’in mühendislikten Mesul reis yardımcısı Arran Schlosberg, bir kimlik avı saldırısının Rose’u gafil avlayarak hacker’ın değerli NFT’leri transfer etmesine müsaade veren Üzücü niyetli bir onayı imzalanmasını sağladığını söyledi. Saldırının bu biçimde gerçekleştiği kullanıcılarla paylaşıldı.

Schlosberg, 26 Ocak’ta bir Tweette Proof’un NFT’leri, Ethereum ve diğer varlıklarının erişim için birdenbire Çok onay gerektirdiğini açıkladı. Proof Collective, sahibine topluluğa erişim sağlayan NFT’ler satan bir platformdur. NFT paltformu OpenSea’ya göre, bu NFT’lerin her biri en az 32 ETH yani yaklaşık 51.680 dolar kıymetinde ve 1.000 adedinin tümü 22.255 ETH ediyor ki bu da 35,9 milyon dolarlık bir değer demek.  

Schlosberg Tüm açıklamalarının yanında, hack’in OpenSea’nin akıllı mukavelesi tarafından kabul edilen hazırlanmış bir imzayla gerçekleşmiş olduğunu da kelamlarına ekledi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir