StarkNet Tabanlı Braavos, 10 Milyon Dolar Topladı

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Eki 31, 2022 Yorum Yok

Ethereum ölçeklendirme platformu StarkNet üzerinde ortaya çıkLahza Braavos, katıldığı bir yatırım turundLahza 10 milyon dolarlık fon topladı.

Ethereum ölçeklendirme projelerine olLahza Albüyük günden güne artıyor. Aptos, Optimism, Arbitrum üzere projelerden sonra StarkNet de yatırımcıların radarına girdi. StarkNet, bütün uygulamaları Biricik bir yerde birleştirecek olLahza üniversal bir platform olarBeyaz karşımıza çıkıyor. StarkNet, tahlil odaklı File yapısı ve geliştirilmAmel yeni teknolojisiyle şimdiden yatırımcılar tarafındLahza ağır Albüyük görmeye başladı. Ayrıyeten, File tabanında proje oluşturLahza teşebbüsçü sayısında da artış yaşanıyor.

StarkNet Tabanlı Braavos Savlı Geliyor

StarkNet tabanlı kripto cüzdanı Braavos, daha kullanıcı dostu bir cüzdLahza arayüzü oluşturmBeyaz istiyor. Android ve iOS aygıtlar için yapılacBeyaz geliştirmenin yanı sıra, web tarayıcısındLahza da kullanım imkanı sunacak.

Braavos, kripto bölümüne odaklanmış yatırım devi Pantera Capital eşliğinde bir yatırım cinsine katıldı. Bu tıpta, 10 milyon dolarlık fon dayanağı elde etti. Tıptaki diğer yatırımcılar ortasında, Roisim Capital, DCVC, CryptoCom, Matrixport ve BH Digital de yer alıyor. Ayrıyeten yatırım çeşidinde StarkNet yaratıcısı Starkware de bulundu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir