Apollo, Kripto PMesafe SaklfakBeygir Hizmeti Başlatıyor

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Eki 31, 2022 Yorum Yok

Varlık yöneticisi Apollo, Anchorage Digital iştirakiyle kripto pMesafe saklfakBeygir hizmeti sunmaya başlayacak.

Apollo, geçtiğimiz aylarda işletme genelinde dijital varlık stratejisine liderlik edecek, blockchain ve Web3’teki yatırım kararlarında kilit bir rol oynayacBeyaz olLahza eski JPMorgLahza Chase yöneticisi Christine Moy’u işe aldı. Şirket Özellikle kripto alanındaki faaliyetlerini artırmBeyaz için ihtimamla çalışıyor.

Apollo’dLahza Kripto PMesafe SaklfakBeygir Hizmeti

Apollo Küresel Management Inc, dijital varlık platformu Anchorage Digital ile bir paydaşlık kurarBeyaz kurumsal müşterileri için kripto pMesafe ünitesi saklfakBeygir hizmeti sağlayacak.

Ne Cin kripto varlıklarına sahip olduğunu açıklamayı reddeden Apollo, Anchorage ile bağlantısının, şirketin müşterilerinin kripto varlıklarını en düzgün nasıl koruyacağını araştırmaya başladığı geçen yılın ortasına kadar uzandığını söyledi.

Apollo’nun dijital varlıklar takımının COO’su Adam Eling, iştirakle ilgili olarBeyaz şunları söyledi:

“Blockchain teknolojisini Apollo’nun işinde uygulamanın yaratıcı yollarını araştırırken, alıcı varlıklarının korunması için Anchorage ile Amel birliği yapmayı dört gözle bekliyoruz”

Anchorage Digital’in lideri Diogo Mónica ise Anchorage’ın gelecekte Apollo ile olLahza ilgisini potansiYel olarBeyaz nasıl daha da genişleteceğine dair tartışmalarla ilgilendiğini belirtti.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir