parabayi.com | Zengin Olma Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Altcoinler
  4. »
  5. Stargate Vakfı, DAO’ya Öneride Bulundu!

Stargate Vakfı, DAO’ya Öneride Bulundu!

admin admin -
19 0

Stargate Foundation, FTX tasfiye memurlarıyla Bir arada DAO’nun STG tokenını çıkarmasının Emniyet sorunu teşkil edeceğini bildirdi.

Stargate Foundation, FTX tasfiye memurlarının tasalarını lisana getirmesiyle Birlikte harekete geçti. Merkeziyetsiz tertibe (DAO), Stargate’in Lokal olan Stargate Finance (STG) tokenını yayınlamamasını tavsiye etti. Yaşanan olaylar zinciriyle İzah yapan tasfiye memurları, bu türlü bir hareketin kimi hizmetleri ihlal edeceğini ve yasal sorunlara yol açabileceğini belirtti. Geçtiğimiz süreçten örnek veren tasfiye memurları, Alameda Research’ün bütün STG müzayedesini 25 milyon dolara satın alması ve birebir sene içersinde FTX ve Alameda cüzdanlarının hacklenmesi konusuna parmak bastı.

STG Token’ın Yayınlanmasına Karşılar

FTX tasfiye memurları ve Stargate Foundation’ın ortak görüşüyle birlikte, DAO’ya STG token’ın çıkartılmasının “güvenliği riske atabileceği” vurgulanmıştı. Ayrıyeten Stargate Foundaiton ve FTX tasfiye memurları STG token’ın yayınlanmasının, birtakım düstur ihlallerine ve yasal sıkıntılara yol açabileceğini sözlerine ekledi.

Yaşanan olayların ışığında Stargate DAO, potansiyel tehlike arz eden cüzdanlardan transfer süreci gerçekleştirmek için STG token’ı tekrardan yayınlamayı önerdi. Ama FTX tasfiye memurları bu öneriyi reddetti.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir