parabayi.com | Zengin Olma Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Altcoinler
  4. »
  5. BinaryX’ten Fütüristik Uzay Oyunu “Project Matthew”: Fragman Yayınladı ve Beta Testi Başladı

BinaryX’ten Fütüristik Uzay Oyunu “Project Matthew”: Fragman Yayınladı ve Beta Testi Başladı

admin admin -
22 0

BinaryX, bugün bir Uzay inşa simülasyon oyunu olan Project Matthew’un yakında yayınlanacağını duyurdu.

Ekip, oyuna birinci bakışı veren fragman görüntüsünü yayınladı. Ayrıyeten oyun, yakında gerçekleşecek Kapalı Beta Testi için kayıtları açıyor. Project Matthew, BinaryX tarafından yayınlanan ve yakında yayınlanacak olan bir Uzay inşa simülasyon oyunudur.

Karşınızda Project Matthew: Heyecan Verici Yeni Uzay İnşa Oyunu

Oyun, oyuncuların Matthew isimli Irak bir ülkenin toprak sahipleri olarak devraldıkları Hariç uzayda geçiyor. Oyunun emeli, oyuncuların daha Çok gelişme için kaynak üreten endüstriyel üretim sınırları kurarak kendi dünya dışı kentlerini inşa etmeleridir.

Bir Belde geliştirin

Macera, oyunculara kentlerini kurmaları için bir NFT yeri verilmesiyle başlar. Oyuncular, kenti geliştirmek için çöp toplamak, savaşmak yahut yeni bölgeleri keşfetmek için farklı maharetlere katkıda bulunacak farklı tıpta Yardımcı robotlar inşa edebilirler.

Sanal bir orduya liderlik edin

Oyuncular farklı marifet ve yeteneklere sahip bir robot ordusu kurabilir ve Aka mükafatlar kazanmak için Cenk alanında düşmanlara Saha okuyabilir. Cenk alanı farklı zorluk düzeylerine ayrılmıştır. Tertip ne kadar güç olursa, mükafatlar de o kadar Aka olur.

Uzayı keşfedin

Keşif, Project Matthew’da Ödül ve kaynak elde etmenin birincil yollarından biridir. Oyunda keşfedilmeyi bekleyen komşu ve Irak gezegenlerden oluşan bir koleksiyon bulunmaktadır.

Konuyla ilgili görüşlerini paylaşan BinaryX İş Operasyonları ve Geliştirme Global Lideri Rudy S, şunları söyledi;

“Project Matthew 2023’ün birinci yarısındaki en Aka projemiz. BinaryX ekosistemine yeni oyun çeşitleri getirmek istedik ve bu oyun platformumuzda yer alacak birinci simülasyon oyunu. Oyuncularımızın toprak sahipleri ve kaşifler olarak kendilerini uzaya kaptırmalarını istiyoruz. Genişleyen topluluğumuza orijinal bir Uzay meraklıları ve simülasyon oyuncuları kümesini Davet ettiğimiz için hakikaten heyecanlıyız.”

Bu yeni oyunun tanıtım görüntüsü için;

BinaryX, Project Matthew’un lansmanını bir Kapalı Beta Testi ile başlatıyor. Kayıtlar 13 Mar, 9 PM UTC+8’de başlayacak ve 20 Mar 6 PM UTC+8’de kapanacaktır.

Kapalı Beta Testi sırf Windows kullanıcıları için geçerli olacak ve daha Çok detay kayıt sayfalarında ve toplumsal medya kanallarında açıklanacak.

Kapalı beta testi için buradan kaydolun.

Binary hakkında

BinaryX, her ikisi de BNB Chain üzerinde çalışan CyberDragon ve CyberChess oyunlarının gerisindeki GameFi platformu olarak öne çıkıyor. BinaryX, merkeziyetsiz bir türev ticaret sistemi olarak başladı. Grup giderek merkeziyetsiz görüntü oyunları geliştirmeye başladı ve şu anda Web2 geliştiricilerini Web3’e köprülemek için IGO hizmetleri sunan bir GameFi platformu olarak dikkat çekiyor. BNB Chain’deki en uygun 10 projeden biri olan BinaryX, 100 binden Çok coin sahibi ve aylık 17 bin etkin cüzdandan oluşan geniş bir topluluğa sahip. Ayrıyeten, 200 milyondan Çok piyasa bedeli ile BNB Chain’deki süreç hacmine nazaran en Aka metaverse projelerinden biridir. BinaryX ayrıyeten, ayı piyasasına Karşın Daimi olarak kuvvetli performans gösteren bir token olan BNX’e sahip.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir