parabayi.com | Zengin Olma Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Altcoinler
  4. »
  5. Sony, Playstation İle NFT Pazarına Adım Atıyor

Sony, Playstation İle NFT Pazarına Adım Atıyor

admin admin -
26 0

Oyun ve konsol kesiminin öncüsü Sony, Playstation ile bir cross-platform ile NFT bölümüne adım atacak.

Kripto Nakit ve Blockchain bölümü her geçen gün daha da hayatımıza girmesiyle Aka şirketlerin de bu alanda adım attığını görüyoruz. Bu adımlardan sonuncusu ise Sony’nin bir cross-platform NFT pazarı açacak olması.

Sony, Cross-Platform ile NFT Pazarına Giriş Yapıyor

Yakın vakitte Square Enix’in Symbiogenesis projesinin ortaya çıktığını ve öteki yayıncılardan, oyun stüdyolarından Değerli bir İlgi görmüştük. nihayet zamanlardaki bir gelişme ile Bir arada yakın gelecekte PlayStation platformunda buna emsal Öbür bir gelişme görmemiz ise muhtemel. Bölümün bu mevzuya bu derece ilgili olması ise Sony‘nin gözünden kaçmamışa benziyor.

Sony geçtiğimiz Yıl NFT platformunu ilgilendiren bir patent aldığını halka Aleni halde gösterdi. Patent birinci olarak 2021’de alındı lakin dün halka Aleni olarak yayınlandı. İçinde, oyuncuların bir oyunda apansız Fazla platformda kullanılabilecek eşsiz NFT’ler bulmasını sağlayan bir sistem görüyoruz. Ayrıyeten Sony, kullanıcıların varlığı öbür oyunlarda da kullanabilmelerini sağlamayı amaçlıyor.

Patent, birden Çok platformda çapraz fonksiyonellik göstererek, kullanıcıların öbür oyunlarda ve platformlarda hangi NFT’leri kullanabileceklerini bilmelerini sağlar.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir