Microsoft Edge’i NFT Ve Kripto Cüzdanına Çevirmeyi Planlıyor

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Mar 17, 2023 Yorum Yok

Bir Twitter kullanıcısı tarafından ortaya atılan Edge’in NFT ve kripto cüzdanı olarak Geri geleceği tezi kripto topluluğunu hareketlendirdi.

Twitter kullanıcısı argümanında, Microsoft‘un yayından kaldırdığı arama motoru olan Edge’i bir NFT ve kripto cüzdanı olarak yine yayınlayacağını belirtti.

Microsoft’un Edge’i Bir NFT ve Kripto Cüzdanı Olarak Geri Getireceği Argüman Edildi

Bir kullanıcı tarafından Twitter’da yayınlanan bir sıra ekran imajı, yakında Microsoft Edge’e geleceği sav edilen yeni bir Baş karıştırıcı özelliği ortaya koydu.

Kullanıcının savı ise Microsoft’un bu yılın başında yayından kaldırdığı Edge’i bir NFT ve kripto cüzdanı olarak tekrar yayınlaması.

Microsoft, tarayıcısını katiyetle birçok kişinin dikkatini çekecek Öbür bir yetenekle güçlendirmek istiyor. Özelliğin açıklamasına nazaran fikir, Edge müşterilerine “koruyucu olmayan bir cüzdan” vermek. Ki bu da kripto sahiplerinin Özel anahtarları ve parolaları depolamak için üçüncü taraflara güvenmek zorunda kalmayacağı manasına geliyor.

Microsoft, projenin “kripto Nakit üniteleri ve NFT’lere giriş” olduğunu söylüyor ve Web3 ile etkileşimi kolaylaştırmak için üçüncü taraf uzantıları olmadan daha zahmetsiz ve daha inançlı bir tecrübe vaat ediyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir