parabayi.com | Zengin Olma Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Altcoinler
  4. »
  5. ABD’li Milletvekilleri SVB’nin Çöküşünde Goldman Sachs’in Rolünü Merak Ediyor

ABD’li Milletvekilleri SVB’nin Çöküşünde Goldman Sachs’in Rolünü Merak Ediyor

admin admin -
31 0

Bir Küme ABD’li milletvekili, Goldman Sachs Group Inc.’in Silicon Valley Bank’in (SVB) çöküşünde oynadığı rolün araştırılmasını talep etti.

Silicon Valley Bank‘in çöküşü ABD’de kripto paraların bankasızlaştırma fikrinini daha da güçlendirdi. Kripto Nakit kesiminde ABD’deki kuvvetli bankaların çökmesi Aka reaksiyon görse de fiyatların tarafı pek de etkilenmedi.

Demokrat Milletvekilleri Düzenleyicilere SVB’nin Çöküşü İle İlgili name Yolladı

ABD‘li Demokrat milletvekilleri Silicon Valley Bank’in (SVB) çöküşünde Goldman Sachs’in rolünün araştırılması için bir name gönderdi.

Gönderilen mektup, Schiff’ten ABD Başsavcısı Merrick Garland, taşınır Değerler ve Borsa Kurulu Lideri Gary Gensler ve Federal Mevduat Sigorta Şirketi Lideri Martin Gruenberg ile Kaliforniya kongre delegasyonunun öteki 19 üyesine gönderildi.

Mektupta şunlar yazılıydı:

 “Biz, Goldman Sachs Group’un SVB’ye danışmanlık yapma ve tahvil portföyünün satın alınmasındaki rolüne ait telaşlarımızı lisana getirmek istiyoruz.”

Kaliforniya düzenleyicileri geçen Cuma günü Silicon Valley Bank‘ı kapattı ve FDIC’yi Müşteri olarak atadı. Bu, Washington Mutual’ın 2008 mali krizi sırasında iflas etmesinden bu yana en Aka çöküş oldu. Cuma günü, bankanın anne kuruluşu SVB Financial Group, Kısım 11 iflas muhafazası kapsamında yine yapılanma müracaatında bulunduğunu söyledi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir