parabayi.com | Zengin Olma Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bitcoin
  4. »
  5. Arthur Hayes’e Göre Bitcoin 1 Milyon Dolara Ulaşacak

Arthur Hayes’e Göre Bitcoin 1 Milyon Dolara Ulaşacak

admin admin -
27 0

Bitmex eski CEO’su Arthur Hayes’e nazaran Bitcoin 1 milyon dolara ulaşacak.

Bitcoin fiyatı uzun müddettir düşüşteydi lakin 2023 yılıyla Birlikte işler piyasada Aksine döndü. Hatta ABD’deki banka kapanması olayları da piyasaya pek de vuruş vuramadı.

Bitmex Eski CEO’su Bitcoin Varsayımını Yineledi

Bitmex’in eski CEO’su Arthur Hayes Bitcoin kestirimini yineledi. Bununla Bir arada Hayes, bir Tweet’te, Çin’in bankacılık sisteminde likidite sağlamayı ve süratli borç Eda büyümesini sürdürmeyi amaçlayan bir devinim olan ve neredeyse bütün bankalar için karşılık oranlarını yüzde 0,25 oranında düşürme kararını tartışan bir Bloomberg makalesinin ekran manzarasını ekledi.

Hayes daha Evvel Bitcoin’in 2030 yılına kadar 1 milyon dolara ulaşacağını kestirim etmişti ve bu kilometre taşını, kullanıcıların Değerli bir fiyat artışı beklentisiyle varlıklarını satmayı mahkumiyetle reddettikleri “HODL kültürü”ne bağlamıştı.

Bugün erken saatlerde Bitcoin fiyatı, Silicon Valley Bank’ın iflas müracaatının akabinde 26.000 doları aştı. Yatırımcılar kripto şirketlerinin ABD’deki bankalara erişiminin olmamasından dert ederken, Ethereum ve Dogecoin üzere öbür kripto Nakit üniteleri de Değerli yararlar kaydetti.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir