Son Zamanların En Büyük Bitcoin Transferi Gerçekleşti!

Bitcoin Şub 04, 2023 Yorum Yok

Popüler data tahlil platformu Santiment’in yayınladığı datalara nazaran, nihayet haftaların en Aka Bitcoin (BTC) transferi gerçekleştirildi.

Kripto dalı için Temel data çalışmalarıyla bilinen tanınan on-chain platformu Santiment, dert yaratabilecek bir bilgi açıklaması yayınladı. Yayınlanan bu bilgi 13.370 adet Bitcoin’in (BTC) Öbür bir cüzdan adresine taşındığını gösteriyor.

Dev Bitcoin Transferinin Ne Emelle Yapıldığı Bilinmiyor

Kripto dalının Değerli ve takip edilmesi gereken unsurlarından biri de cüzdan transferleridir. Yapılan bu transferler ile kripto market piyasasında Önemli değişimler gözlemlenebiliyor. Aka ölçülerde yapılan BTC transferlerinde, fiyatın düşeceği öngörülüp BTC satışı yahut BTC’nin altcoin’e çevrilmesi üzere durumlar ortaya çıkabiliyor. Balinanın 13.370 adet yapmış olduğu BTC transferi aktüel fiyat için yaklaşık 313,1 milyon dolar bedelinde.

Yapılan bu transfer sonrası BTC pahasında yüzde 0,37 oranında bir düşüş yaşandı. BTC balinasının yapmış olduğu bu transferin ne maksatla gerçekleştirildiği kapalılığını koruyor. Kripto kesimi için nihayet haftalarda yaşanan yükseliş ile birlikte Aka datalar ortaya çıkmaya devam ediyor.

Bitcoin için fiyat yükselmeye devam ederken uzmanlar, on-chain tarafından istikbal verilerin takip edilmesi gerektiğini belirtiyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir