Haftanın En Çok Yükselen Kripto Para Birimleri, 4 Şubat 2023

Altcoinler Şub 04, 2023 Yorum Yok

CoinGecko’dan alınan bilgiler doğrultusunda, bu haftanın en Fazla yükseliş gösteren kripto Nakit üniteleri hangileri oldu?

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen Fed toplantısının sonucunda çıkan nema kararıyla Birlikte kripto Nakit piyasasında Geri çekilme yaşandı. Bu Geri çekilmeler, Bitcoin’in (BTC) tekrar yükselişe geçmesiyle duraklamış oldu. nihayet günlerde yaşanan hareketlilik ile Birlikte en Fazla yükselişi gösteren kripto Nakit üniteleri hangileri oldu?

Haftanın En çok değer Kaydeden Kripto Nakit Birimleri

1- Render Token (RND)

RND, yüzde 54,33 bedelinde bir artış göstererek bu haftanın en Fazla yükselen kripto Nakit ünitesi oldu. Dört saatlik dilimde grafiğe bakıldığında RND yatırımcıları iştahlı gözüküyor. Yatırımcıların yarattıkları hacim ile RND fiyatı yükselişini sürdürüyor.

2- ImmutableX (IMX)

Yüzde 39,68 artış göstererek nihayet günlerde isminden Fazla Laf ettiren IMX, günlük grafikte de fiyatlayarak devam ediyor. Binance, dataları üzerinde günlük artışa bakıldığında birinci 10 kripto Nakit ünitesi içerisinde yer almaya devam ediyor.

3- GMX (GMX)

Yüzde 37,20 artış göstererek bir vakitlere damga vurup isminden Fazla Laf ettirmiş GMX, tekrar yükseliş trendini yakaladı. Yeni piyasa market pahası yaklaşık $89,367,458 kıymetinde olan GMX, oluşan teknik yapıda yükseliş trendinden çıkmadığı sürece fiyatlamaya devam edebilir.

4- dydX (DYDX)

Yüzde 36,52 bedelinde artış gösteren dydX, tekrar ipleri eline almış durumda. Geçtiğimiz günlerde yaşanan düşüş sonrası günlük grafikte Fazla Misli bir ivme yakalayan dydX, yarattığı bu hacimle haftanın en Fazla yükselen beş kripto Nakit ünitesi ortasına girmiş durumda.

5- Optimism (OP)

Yüzde 36,17 kıymetinde artış gösteren OP, yaşanan düşüşler sonrası üzerine aldığı hacim ile yükseliş trendine devam ediyor. nihayet yapılan Fed nema toplantısından sonra sakinlik gösteren OP tekrar ivmesine başlayarak bugünlerde Fazla duyulan İsim haline gelmeye başladı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir