Son 24 Saatte, 356 Milyon Dolarlık Likidasyon

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Nis 27, 2023 Yorum Yok

Gündeme düşen haber akışları ve beraberinde gelen panik satışları nedeniyle, son 24 saatte 356 milyon dolarlık likidasyon gerçekleşti.

Geçtiğimiz gün gündeme düşen MtGox ve ABD haberleri, Bitcoin tarafında Aka bir düşüşe yol açtı. ABD’nin ve MtGox’un Bitcoin satışı yaptığını belirten haberler, piyasayı tesiri altına aldı. Bu haber akışı her ne kadar daha sonra yalanlansa da, kripto piyasasında Önemli bir düşüş gerçekleşti. Kripto piyasasındaki düşüşlerin ve süratli yükselişlerin yarattığı volatilite nedeniyle, son 24 saatte 358 milyon dolar buharlaştı.

Haberin Tesiri Sonucunda 356 Milyon Dolar Buharlaştı

Boğa iştahıyla yükselen kripto Nakit piyasasında, dün akşam saatlerinde FUD tesiri görüldü. MtGox ve ABD özelinden çıkan Bitcoin satış haberi, piyasalarda kuvvetli bir düşüşe yol açtı. Bitcoin’in yüzde 10’a yakın yaşadığı düşüş, bu ayın en Aka yıkımlarından birisi olarak dikkat çekti.

Piyasaların yaşadığı yüzde 10‘luk düşüş ve Çabucak akabinde gelen yüzde 10’luk yükseliş, kripto yatırımcılarının başını karıştırdı. anne odağından şaşan piyasada, süreç açan kripto yatırımcılarının 356 milyon doları buharlaştı. nihayet likidasyon bilgilerine nazaran, 24 saat içerinsinde Bitcoin tarafında 174 milyon dolarlık likidasyon gerçekleşti. Ayrıyeten, Ethereum tarafında da 72 milyon dolarlık likidasyon yaşandığı görüldü.

Altcoin’lere bakıldığında, en Aka likidasyon 7.88 milyon dolar ile Arbitrum‘da gerçekleşti. Çabucak akabinde Litecoin ve Dogecoin geldi.

Tüm bu likidasyon akışının üzerinde, Arkham tarafından ortaya atılan haber akışı yer alıyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir