parabayi.com | Zengin Olma Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Altcoinler
  4. »
  5. Solana’da (SOL) Neler Oluyor? 28 Nisan 2023

Solana’da (SOL) Neler Oluyor? 28 Nisan 2023

admin admin -
14 0

Günün en Fazla yükselen coin’leri ortasında yer Meydan Solana (SOL), piyasadaki volatiliteye Karşın yükselişini sürdürebilir mi?

Shapella sonrasında ivmesi azalan Ethereum (ETH) altcoin’lerin düşüşüne yol açmıştı. Tekrar Sıkıntı toplayan kripto piyasası bu sefer de Arkham’ın BTC satış argümanlarına yönelik haberiyle sarsıldı. Bu olaylara Karşın ayağa kalkan Solana (SOL), kendisine bir yükseliş trendi yaratmış gözüküyor.

Solana (SOL) Grafik Analizi

20,50 dolar düzeyinden yükseliş trendi yakalayan Solana (SOL), kendini 22 dolar düzeyinin üzerine atabildi. Yüzde 3,69’luk bir yükseliş ile kısa Vakit diliminde bir ivme yakalayan SOL, BTC‘nin artışıyla Birlikte tekrar parladı. Güncelolarak 22,50 dolar düzeylerinde Müşteri bulan SOL’ün direnç düzeylerini sırasıyla 22,94 – 23,90 – 25.50 dolar olarak yer alıyor.

Özellikle de Ethereum’un (ETH) sağlam durduğu bir fiyat hareketinde, SOL’ün tekrardan 26 doları denemesi Mümkün görünüyor. Bu direnç düzeyinde fiyatın alacağı reaksiyon, yükselişin trendinin devamı için Değerli bir kriter. Alıcılar SOL tarafında hakimiyet kurabilirse, SOL için yakın vakitte 30 dolar düzeylerine yükseliş mümkün görünüyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir