Solana Tabanlı DeFi Projesine 5 Milyon Dolarlık Yatırım

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Kas 04, 2022 Yorum Yok

Solana (SOL) ekosisteminde kurulan DeFi platformu Texture, katıldığı bir yatırım çeşidinden 5 milyon dolar topladı.

Kripto piyasasında yeni projelerin sayısında Önemli bir artış yaşanıyor. Tohum finansmanı ve yatırım çeşitleri yenilikçi projelere yardım etmeye devam ediyor. Bu tiplerde, Özellikle Solana ve Ethereum tabanlı projelere ağır İlgi gözlemledi. NFT ve DeFi kesimlerini bünyesinde barındıran iki majör blockchain, kurumsalları da cezbetmeye başladı. Solana her ne kadar File meseleleri nedeniyle gündeme gelse de teşebbüsçüler Geri adım atmıyor. nihayet olarak Texture, Solana tabanlı DeFi platformunun beta sürümünü yayına sokacak.

Solana Ağında Yeni Bir Proje: Texture

DeFi getiri platformu Texture, P2P Capital ve Sino Global tarafından ortaklaşa düzenlenen bir yatırım tipine katıldı. özel beta testlerini başlatan projeye bu yatırım cinsinden 5 milyon dolarlık bir fon sağlandı.

Texture, SOL token’lerini stake etmek isteyen yatırımcılar için daha yüksek verimlilik sağlamak istiyor. Bu verimliliği sağlamak maksadıyla, nema Bileşik ETH Endeksi (icETH) ve ETH Azamî Randıman Endeksi (ETHMAXY) üzere sistemleri kullanacak. Kaldıraçlı bir stake sistemi olan bu özellik, SOL ağını canlandırmak için hizmete sunulacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir