Solana Kurucusu Etherum Hayranlarına Cevap Verdi

Altcoinler May 07, 2023 Yorum Yok

Solana kurucusu Anatoly Yakovenko, Twitter üzerinden Ethereum hayranlarına karşılık verdi.

Anatoly Yakovenko, Etheruem hayranlarına projenin kendince gördüğü eksiklerini yazdı. Kurucu, platformu olarak kabul edilmesi için gereken tarafsız güvenilirlik ve Temel felsefi taraflardan mahrum olduğunu sav etti.

Solana Kurucusu Ethereum’un Eksiklerini Twitter’dan Yazdı

Solana’nın kurucusu altcoin’lerin öncüsü Ethereum‘un kimi eksiklerini Twitter üzerinden lisana getirdi. Solana’nın kurucusu Anatoly Yakovenko, Twitter’da yaptığı bir paylaşımda, piyasa bedeline nazaran dünyanın en Aka ikinci kripto Nakit ünitesi olan Ethereum’un, uygulanabilir bir Layer-1 Blockchain platformu olarak kabul edilmesi için gereken tarafsız güvenilirlik ve Temel felsefi istikametlerden mahrum olduğunu sav etti.

Açıklama, Solana’yı yönetişimi, merkezileşmesi ve yüksek donanım ihtiyaçları nedeniyle eleştiren Abdel Bakhta’nın bir Tweet’ine Cevap olarak geldi.

Ethereum‘un değer çıkarma oranının Fazla yüksek olduğunu ve Solana’nın halk malı statüsüne uymadığını savundu. Yakovenko bir Öbür Tweet’inde ise Solana’yı savunarak projenin idaresinin Ethereum’unkinden Kıymetli ölçüde farklı olmadığını, çünkü her iki platformun da Aleni kaynak kodlu olduğunu ve herkes tarafından istenilen tarafa yanlışsız çatallanabileceğini belirtti.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir