PEPE, 1 Milyar Dolar Piyasa Değerine Yeniden Ulaştı

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT May 07, 2023 Yorum Yok

Son bir haftada gündemde kendine geniş yer bulan PEPE, fiyat dump’ından sonra piyasa pahası olarak 1 milyar dolara yine ulaştı.

PEPE, nihayet bir haftada kripto Nakit dünyasında hayli dikkat çekti. Erken Devre yatırımcılarından kimileri Fazla cüzi ölçülere milyoner olduklarını Twitter üzerinden paylaştılar.

PEPE, 1 Milyar Dolar Piyasa Kıymetine Tekrar Ulaştı

Son bir haftada kripto Nakit dünyasındaki en tanınan token haline gelen PEPE, yine 1 milyar dolarlık piyasa pahasını gördü. İnternetin en eski ve tanınan meme’lerinden olan PEPE, Binance ve öbür kripto Nakit borsalarında listeleneceğine dair haberlerin akabinde evvelki gün fiyatının iki katından Çok arttı. Haberlerin akabinde memecoin 6 Mayıs’ta Kıymetli bir düşüş yaşadı.

5 Mayıs’ta PEPE’nin fiyatı, kar satışları başlamadan Evvel yeni bir rekor düzeye ulaştı. Alıcılar bir Sefer daha düşüşü satın almadan evvel, PEPE fiyatı 6 Mayıs’ta 0,0000023 dolara kadar düştü. Bu fiyat bir evvelki günün neredeyse yarısıydı.

Yazı yazılırken CoinGecko bilgilerine nazaran PEPE, 0.00000271 dolar fiyatından süreç görüyor. PEPE Lahza itibariyle CoinGecko’da en değerli 50 kripto Nakit ortasında 43. sırada yer alıyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir