parabayi.com | Zengin Olma Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Altcoinler
  4. »
  5. Smooth, 2 Milyon Dolar Fon Topladı

Smooth, 2 Milyon Dolar Fon Topladı

admin admin -
23 0

Blockchain altyapı geliştiricisi Smooth, tohum finansman tipinde 2 milyon dolar fon topladı. 

Cogitent Venture, ArkStream Capital ve Ian Balina’s Token Metrics’in yatırımcı olarak katıldığı finansman tipi, kripto yatırım firması NGC Ventures liderliğinde yönetildi. Smooth platformunun kurucu ortağı Wiger Wei, Smooth’un finansman çeşidini FTX’in çöktüğü Kasım ayında başlattığını ve bu yılın Ocak ayında tamamladığını söyledi. Wei, tıbbın yapısı hakkında rastgele bir yorumda bulunmayı reddetti. 

Smooth Test Ağı Bu Yıl Başlatılacak

Smooth Labs, Temmuz ayında Celestia’nın eski araştırmacılarından Wei ve kripto yatırım firması LLC Ventures’in eski kurucu ortaklarından Lucie Chen tarafından Singapur’da kuruldu. Smooth, süreçlerin Enlem yürütülmesine odaklanan blockchain altyapısı inşa ediyor. Enlem yürütme, süreçlerin tıpkı anda işlenmesine İmkan tanıyarak süreç suratlarını Kıymetli ölçüde artırıyor ve bekleme müddetlerini azaltıyor. 

NCG Ventures’ın ortağı Zi Chen: “Smooth’un gerisindeki takım, şimdiye kadar tanıştığımız en genç ve en yenilikçi girişimcilerden oluşuyor” tabirlerini kullandı. 

Wei, şu anda geliştirme basamağında bulunan Smooth ağı için üçüncü çeyrekte bir test ağı başlatacaklarını söyledi. Wei’nin aktardığına nazaran Smooth, mühendislik ve Amel geliştirme alanlarında işe alımlar yaparak grubunu 12 şahsa genişletmeyi planlıyor. 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir