parabayi.com | Zengin Olma Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Altcoinler
  4. »
  5. Polygon Labs, Unstoppable Domains ile Ortaklık Kurdu

Polygon Labs, Unstoppable Domains ile Ortaklık Kurdu

admin admin -
25 0

Polygon Labs, üst seviye Meydan isimlerini başlatmak için Unstoppable Domains ile paydaşlık kurdu.

Polygon ekosistemi kullanıcıları, Unstoppable Domains ile yapılan iştirak sayesinde .polygon Web3 Meydan isimleri oluşturabilecekler. İştirak, kullanıcıların Web3 uyuglamalarına giriş yapmalarına, okunabilir cüzdan adresleri kullanmalarına ve merkeziyetsiz web siteleri oluşturmalarına İmkan tanıyacak.

Yeni Meydan İsimleri İle Süreçler Daha kolay Hale Gelecek

Ortaklık sonucu başlatılan bu hizmet, Polygon blockchain ekosistemi genelinde iddiası 180 milyon kullanıcı ve 40.000 hizmet için kullanılabilir olacak. Polygon blockchain ağına bugüne kadar 2,7 milyondan Çok Meydan ismi kaydedildi.

Kullanıcılar .polygon Meydan isimlerini 750 uygulama, oyun ve metaverse platformunda uyumlu dijital kimlikler oluşturmak için kullanabilecekler.

Unstoppable Domains ayrıyeten, kullanıcıların toplumsal medya kanallarına bağlanabilen profiller oluşturmasına ve Web3 platformları ve ağlarında dijital kimlik olarak devinim etmesine İmkan tanıyor.

Polygon Labs İş Geliştirme reis Yardımcısı Sanket Shah tarafından yapılan açıklamada, kullanıcıya ilişkin dijital kimliğin ehemmiyetini vurgulandı. Shah yaptığı açıklamada şu tabirleri kullandı: “Web3 Meydan isimleri topluluğumuza büsbütün sahip oldukları bir dijital kimlik verecek. Böylelikle kullanıcılar, şahsî bilgilerini vermeden dApp’lere giriş yapabilecek ve uzun cüzdan adresleri olmadan kripto süreçlerini gerçekleştirebilecekler.”

Unstoppable Domains ayrıyeten 16 Mart’tan itibaren premium .polygon gaming ve digit Meydan isimlerine erişim sunacak. Unstoppable Domains ve Ethereum Mektup Service (ENS) üzere merkeziyetsiz Meydan ismi hizmetleri geçtiğimiz Yıl içinde tanınan hale geldi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir