parabayi.com | Zengin Olma Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Altcoinler
  4. »
  5. Filecoin, Ethereum Uygulamalarıyla Uyumlu Hale Geliyor

Filecoin, Ethereum Uygulamalarıyla Uyumlu Hale Geliyor

admin admin -
23 0

Merkeziyetsiz depolama platformu Filecoin, akıllı mukaveleleri desteklemesini sağlayan Filecoin Sanal Makinesi’ni (FVM) başlattı.

Platform, Filecoin Sanal Makinesi ile Bir arada File üzerinde daha Çok araç oluşturulmasını teşvik etmeyi amaçlıyor. Bu gelişmeyle Birlikte Filecoin, daha kolay token ticaretleri sunan, merkeziyetsiz toplumsal medyanın oluşturulmasını destekleyen ve kendi gelişen bir ekosistem haline gelecek.

Lukkas Bresser, FVM’nin Yararlarına Değindi

Protocol Labs’in ekosistem büyümesinden Mesul Lukkas Bresser, mevzu ile ilgili şu sözleri kullandı: “FVM, Filecoin’in yararını artırıyor ve Filecoin’in Aleni bilgi iktisadını güçlendirmek için onu layer-1 blockchain olarak konumlandırıyor.” Bresser konuşmasının devamında ise bu adımın, bulut hizmetlerini Aleni pazarlara dönüştürmeye yönelik kritik bir atak olduğunu söyledi.

Filecoin Sanal Makinesi, Filecoin ağına Ethereum ile birebir yetenekleri kazandıracak ve herkesin File üzerinde merkeziyetsiz uygulamalar oluşturmasına İmkan sağlayacak. Bunun yanı Dizi diğer blockchain’lere köprüleri destekleyebilecek ve kripto ekosisteminin Geri kalanına daha yakın olabilecek. Bresser, SushiSwap, Axelar ve Celer’in Filecoin ile entegre olduğunu belirtti.

Kullanıcıların File üzerinde neler yapabileceğine değinen Bresser, Filecoin uygulamaları ile bilgi setlerinden Nakit kazanılabileceğini de söyledi. Bresser, apansızın Çok tarafın bir Yapay zeka modeli üzerinde eğitim bilgileri oluşturabileceğini ve bunu Filecoin’e yükleyebileceğini aktardı.

NFT’lere değinmeyi de unutmayan Bresser: “FVM’nin sırf sahipliği onaylamakla kalmayıp birebir vakitte belgenin yüzlerce Yıl boyunca varlığını sürdürecek formda saklandığını doğrulanabilir bir formda gösteren NFT’lerin oluşturulmasına İmkan tanıyacak potansiyele sahip olduğuna inanıyorum” tabirlerini kullandı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir