MetaMask Sistemine Ufak Bir Güncelleme Getirdi

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Mar 14, 2023 Yorum Yok

Kripto cüzdan sağlayıcısı MetaMask, kripto uygulamalarını birbirine bağlayan sorunu düzeltti.

Kripto cüzdanı MetaMask, nihayet güncellemesinde kullanıcı kapalılığıyla ilgili Değerli düzeltmeler yaptı. MetaMask kullanıcıları evvelden kripto cüzdanlarını birbirine bağlı buluyorlardı.

MetaMask Kripto Cüzdanlarının Birbirine Bağlanması Problemini Giderdi

MetaMask kullanıcıları daha evvelden kripto uygulamalarına bağlandığında, hesaplarını başka tutmak isteseler bile bütün hesaplarını birbirine bağlı bulabiliyorlardı. Artık uygulamalara bağlanırken hesapları başka tutacak ve hatta bu temaslar başka tarayıcı sekmelerinde tutulacak biçimde güncellendi. Şirket bu bahis hakkında kendi blogunda bir İlan yaptı.

MetaMask bir blog gönderisinde yapılan güncelleme hakkında duyuruda bir Örnek kullandı:

“Örneğin, Hesap 2’yi DeFi etkinlikleriniz için kullanırken ENS’nizle alakalı ‘halka açık’ hesabınız olarak kullanmak isteyebilirsiniz. Artık birbirlerine bağlı olmayacakları için bunu yapabilirsiniz.”

Güncelleme, cüzdan uzantısını çalıştırmak için kullanılan üçüncü taraf hizmetlere gönderilen bilgi ölçüsünü da sınırlıyor. Böylece kullanıcıların kapalılığının korunması hedefleniyor.

Şirketin blog gönderisi, birisi bir cüzdan kurduğunda, Infura’yı otomatik olarak kullanmak yerine rastgele bir RPC sağlayıcısını seçebileceklerini belirtti. ek olarak belirtmek gerekirse kullanıcıların Infura’yı kullanmaması da Mümkün kılınıyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir