parabayi.com | Zengin Olma Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Altcoinler
  4. »
  5. Signum Digital, Hong Kong Düzenleyicisinden Onay Aldı 

Signum Digital, Hong Kong Düzenleyicisinden Onay Aldı 

admin admin -
24 0

Signum Digital, Emniyet token’ları sunmak için Hong Kong’un Güvenlik ve Vadeli Süreçler Komisyonu’ndan onay aldı.

Coinstreet ve Somerley’in ortak teşebbüsü olan Signum Digital, Hong Kong taşınır Değerler ve Vadeli Süreçler Komisyonu’ndan (SFC) taşınır Kıymet teklifi ve abonelik platformu için prensipte onay aldığını duyurdu. taşınır Bedel token’ı, Özel Üleş senetleri, gayrimenkul, sanat ve koleksiyon üzere somut varlıkların sahipliğini temsil eden blockchain teknolojisi üzerine inşa edilmiş yeni bir sanal varlık kategorisidir. Gerçek dünya varlıklarıyla irtibatlı olarak, potansiyel yatırımcılar için riski azaltabilir, araştırma süreçlerini kolaylaştırabilir ve yatırım fırsatları için bir Temel sağlayabilir.

Hong Kong, Kripto Merkezi Olmayı Planlıyor

Signum Digital, Hong Kong düzenleyicisinden kesin yetkinin alınmasının akabinde, STO platformunu CS-Pro markasını kullanarak yöneteceğini belirtti.

Geçtiğimiz ay, Hong Kong SFC sanal varlık ticaret platformları için ön düzenlemeler yayınladı. Haziran ayında başlaması planlanan lisanslama sistemine Müsait olarak SFC, dijital Nakit platformlarının, günlük yatırımcıların makul yüksek sermayeli token’ları alıp satmasına müsaade verecek lisanslar için müracaatta bulunmasını Mecbur kıldı.

Hong Kong, STO hizmetleri sunmakla ilgilenen firmaları Teklif sunmaya Davet ettiği geçen yıldan bu yana kentin kripto Nakit ve dijital varlık dalı için yeni teşebbüsler öneriyor.

Kripto Nakit borsası Huobi Global de geçen ay Hong Kong’da aktiflik göstermek için lisans müracaatında bulunduğunu ve muhtemelen merkezini Singapur’dan Hong Kong’a taşıyacağını duyurdu.

Son vakitlerde Hong Kong, Web3 gibi teknolojilerin potansiyelini desteklemek ismine Aka yatırımlar yaptığı için bir kripto merkezi olmaya Aka İlgi gösteriyor.

Aralık ayı ortasında Hong Kong, kripto Nakit vadeli süreçleri için birinci iki borsa yatırım fonunu (ETF) piyasaya sürdü ve bu fonlar piyasaya çıkmadan Evvel 70 milyon doların üzerinde Nakit topladı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir