Coinbase Kurumsal Yatırımcıları İçin Yurt Dışına Yönelecek

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Coin Keşif, Fan Tokens, Genel, Metaverse ve NFT Mar 17, 2023 Yorum Yok

ABD’deki bankacılık sisteminin hasar görmesinin akabinde Coinbase‘in Yurt dışı lokasyonlar aradığına dair savlar var.

ABD’deki düzenleyici baskı ve geçtiğimiz günlerde batan bankaların olması bütün bölümleri derinden etkiledi. Bununla Birlikte en Aka kripto Nakit borsalarından biri olan Coinbase‘in Yurt dışında yeni lokasyonlar aradığına dair tezler geldi.

Coinbase, Kurumsal Müşterileri İle Yurt Dışı Platformunu Konuştu

Konu hakkında direkt bilgiye sahip üç şahsa nazaran, Coinbase Küresel Inc.’in kurumsal müşterileri ile denizaşırı ülkelerde yeni bir kripto ticaret platformu kurma planları hakkında temasa geçti.

Piyasa yapıcılar ve yatırım firmaları ile yapılan görüşmeler, global müşteriler için anne Coinbase pazarından uzakta alternatif bir yer oluşturma muhtemelliğine değinildi. Gerçekleştirilen görüşmeler gizli gerçekleştirildi. Müzakereler, ABD’nin kripto Nakit üniteleri üzerindeki ağırlaşan baskısından soluk almaya yönelik atakları içeriyor.

Bir kaynak, Coinbase‘in şimdi platformun nerede olacağına karar vermediğini, fakat piyasa yapıcılarla yeni lokasyona bağlanma konusunda görüştüğünü söyledi.

Coinbase sözcüsü, tartışmalar hakkında Özel olarak yorum yapmayı reddetti. Buna rağmen global kripto kabulünü artırma misyonu doğrultusunda coğrafik seçenekleri değerlendirdiğini ve “yüksek çıtalı düzenleyici yargı bölgelerindeki hükümet yetkilileriyle” görüştüğünü belirtti.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir