Shiba Inu’dan Yeni Metaverse Konsepti Paylaşımı

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Coin Keşif, Fan Tokens, Genel, Metaverse ve NFT Kas 15, 2022 Yorum Yok

Shiba Inu’nun metaverse hesabından çalışmalarla ilgili yeni görsel paylaşımı geldi.

Shiba Inu takımı, Decentraland üzere teşebbüslerle rekabet etmeyi amaçlayan metaverse projesinin tanıtımını yapmıştı. Geçtiğimiz aylarda da projeyle ilgili ipuçları ortaya çıktı. SHIB platformda görsel konseptlerin kalitesini artırmak ismine bu projede The Third Floor (TTF) görselleştirme stüdyosuyla çalışıldığını aktardı. Yeni bir paylaşımda da metaverse’ün renkli konsept çizimine yer verildi.

Shiba Inu’dan Yeni Metaverse Konsept Çizimi

Shiba Inu, Twitter’daki SHIB Metaverse hesabından Dunes dünyasının çalışmasıyla ilgili yeni görsel paylaşımı yaptı.

SHIB Metaverse Twitter hesabından yapılan paylaşımda, renklendirilen Dunes‘in yansıtmayı amaçladığı hisler ve dokular ayrıntılandırıldı.

Shiba Inu, oyunu Shiba Eternity’de olduğu üzere derin ayrıntılara yer vermeyi seviyor. Grubun edebiyatı ve geleneklerini sevdiğini söylemek pek de güç olmaz.

SHIB Metaverse paylaşımında Dunes şu biçimde anlatılıyor:

“Kendinizi rüzgarların şekillendirdiği kum tepeciklerine bakarken Hayal edin, bir sıcaklık hissi duyarken, pürüzsüz kum parçacıkları yakın bir uzaklıkta öteki kum tepeciklerini karşılıyor, tahminen de bir pürüzün gerisindeki korunaklı alanları hissediyorsunuz. Öteye baktığınızda bir Cin vaha keşfedersiniz, lakin bu vaha başkalarına benzemez, büyüktür, şekillendirilmiştir ve gösterişli mimari ve serin sularla dolu maceracı ve Çağdaş bir yeri ağırlar.”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir