Shiba Inu Takımından Sürpriz Açıklama

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Kas 01, 2022 Yorum Yok

Shiba Inu grubu, Shiba Eternity oyunu için sürpriz bir paylaşım yaptı.

Shiba Inu geliştiricisi Shytoshi Kusama, geçen ay yayına açılan Shiba Eternity’nin oyuncu kılavuzunun hazırlandığını söylemişti. Lakin takım tarafından bahisle ilgili olarak rastgele bir tarih belirtilmedi. nihayet olarak Shiba Inu tarafından yapılan paylaşımla Bir arada oyuncu kılavuzunun yayınlanacağı tarih aşikâr oldu.

Shiba Inu, Shiba Eternity Kılavuzunun Yayınlanacağı Tarihi Verdi

Shiba Inu ekibi, yaptığı sürpriz açıklamada resmi ve Özel Shiba Eternity oyuncu kılavuzunun 2 Kasım’da yayınlanacağını duyurdu.

Paylaşımda, oyuncu kılavuzunun 2 Kasım’da kutlanan klâsik bir Meksika tatili olan Día de Los Muertos ile birebir vakitte yayınlanacağı belirtildi. 1000 sayfanın üzerindeki kılavuzun içerisinde, oyun hakkındaki bilgilerin yanı Dizi sanat detayları da yer alacak.

Shiba Inu’nun kart oyunu Shiba Eternity, 6 Ekim 2022’de hem Android hem de iOS aygıtlarda dünya çapında yayına girdi. PlaySide Studios ile ortaklaşa geliştirilen Shiba Eternity, piyasaya çıktığı birinci gün Apple App Store’da birinci 20 oyun ortasına girdi. Ayrıyeten, lansmanından yalnızca bir hafta sonra 100 bin indirme kilometre taşına da ulaştı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir