Binance İrlanda’da Yedinci Ünitesini Kurdu

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Kas 01, 2022 Yorum Yok

Ticaret hacmine nazaran dünyanın en Aka borsası olan Binance Avrupa’da genişlemeye devam ederken İrlanda‘da yedinci ünitesini kurdu.

Kripto Nakit borsası Binance Avrupa’da köklerini genişletmek isterken gelen bu atılım Binance’in Avrupa’da kalıcı olması için Olumlu bir adım olarak yorumlandı.

Binance İrlanda’da Yayılmaya Devam Ediyor

Kripto Nakit borsası Binance Avrupa’daki varlığını artırmak isterken İrlanda’da yedinci ünitesini kurdu. İrlanda şirketleri hakkında kamuya Aleni yasal bilgi deposu olan Şirketler Kayıt Ofisi’nden (CRO) alınan bilgilere nazaran Binance Küresel Sourcing geçen hafta kuruldu. CRO kayıtlarına nazaran Binance, İrlanda’da daha Evvel 6 ünite kurmuştu.

Haber, Fransa’nın mali düzenleyicisinin Binance’e hizmetlerini Lokal müşterilere sunmak ve pazarlamak için Mayıs ayında bir lisans vermesinin akabinde Binance’in Paris’i Avrupa merkezi olarak seçmesinin akabinde geldi.

Geçen Yıl Binance, İrlanda’yı merkezi olmayan yapısını kırmak ve düzenleyicilerle alakalarını geliştirmek için dünya çapında bir sıra genel merkez kurma planlarının bir kesimi olarak kıymetlendirdi. Binance’in İrlanda varlığının birincil maksadının ne olduğu ise şimdi aşikâr değil.

Binance’in bu atılımı geçen ay Binance rakibi Gemini’nin ülkede bir lisans aldıktan sonra geldi. ABD merkezli borsa operatörü, o sırada İrlanda’da kayıt Meydan birinci kripto şirketi olduğunu söyledi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir