FIFA Hayran Festivali’nde Taraftarlar NFT Sanatkarı Oluyor

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Kas 01, 2022 Yorum Yok

Ödeme hizmeti sağlayıcısı Visa, taraftarların kendi NFT‘lerini üretebileceği platformun kapılarını aralıyor.

Katar, 2022 FIFA Dünya Kupası yaklaştıkça, ülke altyapısının eşit olmasını sağlamak için çalışarak Aka bir turist ve ziyaretçi akışına hazırlanıyor. Elbette organizatör FIFA için de taraftar tecrübesi Kıymetli bir hisseye sahip. FIFA’nın 2007’den beri resmi ödeme hizmeti ortağı olan Visa, taraftarlara cinsinin birinci örneği bir hibrit tecrübe fırsatı sunacak.

2022 FIFA Dünya Kupası Taraftarları NFT Üretebilecek

Visa, FIFA World Cup Qatar 2022‘de Faaliyet öncesi Crypto.com iştirakiyle geliştirilen NFT müzayedesi ve taraftarlar için sürükleyici aktivasyon içeren, cinsinin birinci örneği bir hibrit tecrübe olan Visa Masters of Movement‘ı tanıttı.

Visa Masters of Movement müzayedesinde, eşsiz NFT’lere dönüştürülen beş efsanevi futbolcunun ikonik gayelerinden ilham Meydan dijital sanatlar yer alıyor.

Bu ayın ilerleyen günlerinde, Visa Masters of Movement tecrübesi, Katar Doha’daki FIFA Taraftar Festivali’nde etkileşimli bir alanda hayat bulacak. Taraftarların kendi imza hareketlerinden ilham Meydan dijital sanat üretmelerine İmkan tanıyacak.

Kişiselleştirilmiş dinamik sanat yapıtında, bir gol sevinci yahut hünerlerini sergilemenin ötesinde, favori kadroların renk şeması yer alıyor. Dijital sanat, Hatıra olarak e-postayla gönderilecek. Taraftarlar ayrıyeten, cinsinin Biricik örneği bir NFT olarak basılan dijital sanatı almayı da seçebilecek.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir