NiftyApes, kuvvetli İsimlerden 4.2 Milyon Dolarlık Fon Topladı

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Kas 01, 2022 Yorum Yok

Variant ve FinTech Collective tarafından yönetilen yatırım çeşidinde NiftyApes, kuvvetli yatırımcılardan yaklaşık 4 milyon dolarlık tohum fonu topladı.

Kripto Nakit piyasasında nihayet vakitlerin yeni trendi yatırım çeşitleri oldu. Dala yeni çıkacak ya da dalda geliştirmeler yapacak projeler, yatırım tiplerinden fon arayışına giriyor. Bilhassa kuvvetli isimlerin hakimiyetindeki tipler, potansiyelli projelere milyon dolarlık fon takviyesi sağlıyor. Bu yatırım cinslerinden birisi, Variant ve FinTech Collective tarafından yönetildi.

NiftyApes, Coinbase Ventures’in Dikkatini Çekti

Yeni NFT projesi NiftyApes, Coinbase Ventures‘in de ortalarında olduğu kuvvetli isimlerden yatırım aldı. Proje yapısını belirleyen şirket, kullanıcıların rastgele bir NFT ticaretinde kredi kullanmasına İmkan sağlayacak.

Yatırım tipinde ayrıyeten, Robot Ventures, Polygon, The LAO, FlamingoDAO, Ryan Sean Adams üzere isimler de yer alıyor. NiftyApes tarafına Coinbase Ventures‘ten gelen İlgi de dikkat çekti.

Projenin kurucuları Zach Herring ve Kevin Seagraves, topladıkları fonları takımı büyütmek ve proje geliştirmesi için kullanmak istiyor. Daldaki borç veren platformların haksız zenginleşmesini gören NiftyApes, NFT piyasası için kredi Eda platformu inşa ediyor.

Kripto ayı piyasası devam ederken, blockchain eserlerine olan İlgi günden güne artıyor. Metaverse, NFT, GameFi, DeFi ve DEX tarafında yatırımcı sayısı artıyor. Yeni projelerin ve yeni eserlerin ortaya çıkması, kripto piyasasının genişlemesine Yardımcı oluyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir