Shiba Inu (SHIB) için Tehlike Çanları mı Çalıyor?

Altcoinler Mar 16, 2023 Yorum Yok

SHIB yatırımcıları, giderek yaklaşmakta olan Shibarium’daki blokzincirini sıkıntılarından Dolayı paniğe kapıldı, SHIB’de yüzde 10 değer kaybı oldu.

Kripto piyasasında Aka bir yatırımcı kitlesine sahip olan SHIB’de gelişmeler devam ediyor. Shibarium blokzinciri katman-2 ağı için beta sürümü geçen hafta yayınlanmıştı. Lansmanın yarattığı coşkuyla Birlikte SHIB tarafındaki yatırımcılarının heyecanı giderek arttı. Lakin bu sabah SHIB’in toplumsal medya platformlarından olan Discord kanalındaki bir konuşma, yatırımcıların dikkatini çekti. SHIB Discord kanalındaki yetkili bir topluluk üyesinin endişe uyandıran kanılarını lisana getirmesi adeta ortalığı karıştırdı.

SHIB’in Toplumsal Medya Yetkilisi, tasa Yarattı

SHIB’in tanınan toplumsal medyalarından olan Discord’ta bir yetkilinin belirttiği fikirler, toplulukta karmaşaya neden oldu. Topluluğun duyduğu panik Özellikle de var blokzincir ile birebir zincir üzerindeki kimliği kullanan Shibarium Beta Test Ağı’ndan geldi.

Sosyal medya yetkilisi Steve’in tasa havası yaratan görüşleri şu biçimdeydi;

“Zincir Kimliği, rastgele bir Blockchain geliştiricisinin bir Blockchain dağıtırken Temel aldığı şeydir. Zinciriniz düzgün çalışmadığından ve zincirinizle etkileşime girmeye çalışan herkes bunun yerine öteki zincirle etkileşime gireceğinden, zati Mevcut olan bir kimliği kullanmak anlamsızdır. Neden shibarium test ağı rinia testnet genesis belgesini almış üzere görünüyor?”

Steve’in Shibarium zinciri hakkındaki telaffuzları, topluluğun başını karıştırmış durumda. Yaşanan Hadise örgüsünden sonra SHIB’de yüzde 10 değer kaybı görüldü.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir