parabayi.com | Zengin Olma Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Altcoinler
  4. »
  5. Novogratz, ABD’deki Krize Karşı Bitcoin Almayı Önerdi

Novogratz, ABD’deki Krize Karşı Bitcoin Almayı Önerdi

admin admin -
24 0

Galaxy Digital CEO’su Michael Novogratz, altın, gümüş ve Bitcoin (BTC) almak için yanlışsız Vakit olduğunu belirtti.

CNBC‘ye röportaj veren Michael Novogratz, bankaların ekseriyetle daha az kredi vererek sermayelerini tekrar oluşturduklarını, bunun da bir likidite krizini meydana getirebileceğini aktardı. Ayrıyeten Novogratz, emtia piyasası üzere göstergelerin resesyon üzere kaygılara işaret ettiğinin de altını çizdi.

CNBC röportajında gündeme değinen Novogratz, bütün bu bankacılık krizlerinin ve likidite sıkışıklığının ortasında, altın, gümüş ve Bitcoin almak için Müsait bir Vakit olduğunu Anlatım etti.

Novogratz, Bitcoin Maksimalistliğini Sürdürüyor

CNBC‘nin Squawk Box programında konuşan Galaxy Digital CEO’su Michael Novogratz, Bitcoin maksimalistliğiyle dikkat çekti.

ABD‘de bankacılık kesimi, bu ay şiddetli ve çalkantılı periyotlardan geçiyor. Silvergate Bank, Signature Bank ve Silicon Valley Bank‘ın tıpkı hafta çökmesi, bankacılık sisteminin genel görünümünü “negatife” dönüştürdü.

Novogratz, CNBC’ye verdiği demeçte, Fed’in nema siyasetinde “güvercin bir artış yapmak istediğini” belirtti. Fakat Novogratz, bu nema siyasetini uygulamanın “büyük bir hata” olacağını savundu. ABD’deki bu külfetli süreçlerin tesirlerine değinen Novogratz, şunları söyledi;

“Bitcoin ve kripto kesiminde olmak için bir Vakit varsa, o Vakit şuan. Zira hükümetler Üzüntü Fazla Aka olduğunda Fazla Çok Nakit basıyor ve bunu görüyoruz.”

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir