Shiba Inu (SHIB), Bu Fiyatları Test Edebilir!

Bitcoin May 15, 2023 Yorum Yok

Yaklaşık bir aydır düşen trend yapısında olan Shiba Inu (SHIB), trendini kırdığı takdirde Önemli fiyatları hedefleyebilir.

Pepe’nin (PEPE) yarattığı memecoin furyasına sessiz kalan SHIB, teknik yapısıyla dikkatleri çekti. Nisan ayının ortasından beri düşen trendte olan SHIB, yapıyı kırdığı Vakit üst düzeyleri hedefleyebilir. Nizamlı yakım süreçlerine devam eden Shiba Inu ekosistemi, toplumsal medya platformlarında ön planda yer almaya devam ediyor. Teknik yapının da SHIB‘e Olumlu yansımasını durumunda Shiba Inu ekosistemi, daha da Aka heyecan yakalayabilir. Pekala ya yükseliş yapısına yer hazırlayan SHIB‘de grafik ne durumda?

Shiba Inu’da (SHIB) Kritik Seviyeler

Nisan ayının ortasından bu vakte kadar düşüş eğiliminde seyreden SHIB, geçerli bir Bina oluşturmuş halde. Düşen trend yapısını net olarak oluşturan SHIB, trendiği kırdığı durumda üst istikametli Misli fiyatmalara imza atabilir. SHIB, Pepe (PEPE) ile canlanan memecoin furyasında Fazla Çok ön plana çıkamamıştı. Lakin teknik bakımdan kritik eşiğe gelen SHIB, kısa müddette Önemli tırmanışlar gösterebilir.

Trendin kırılmasından itibaren alıcıların daha etkin rol oynayacağı SHIB’te direnç noktaları sırasıyla 0,000000915 – 0,000000975 – 0,000001014 – 0,000001081 dolardır. Yapının başlangıç noktası olan 0,000001166 dolar direnci, SHIB’in en kuvvetli direnç noktası pozisyonunda.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir