Balance Network, Balance Chain’i Türk Yazılımcılara Emanet Etti

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT May 15, 2023 Yorum Yok

2022 yılında Türkiye’deki ofisini açan Balance Network, takımındaki Türk yazılımcılar ile Balance Chain‘i geliştiriyor.

Kripto Nakit piyasasının gelişim göstermesi ve yaygınlaşmaya başlaması, kripto bölümündeki kuruluşların ekosistem oluşturmalarını hızlandırdı. Birçok kripto projesi, Türkiye’ye de gelmeye başladı.

Türkiye’ye gelen projelerden birisi olan ve 2022 yılında ülkede ofis açan Balance Network, geliştirmek üzere olduğu Balance Chain‘i Türk yazılımcılara emanet etti.

Balance Network, Türkiye’de Etkin Rol Oynuyor

Birçok farklı alanda hizmetlerini sürdüren kripto projesi Balance Network, Türkiye‘deki ekosistemini büyütmeye ve geliştirmeye odaklandı. 2022 yılında Türkiye’de ofis açan ve ülkede varlığını büyütmeye odaklanan proje, layer-3 teknolojisi için Türk yazılımcılar ile çalışıyor.

Yeni bir teknoloji olarak yansıtılan layer-3 teknolojisini kullanan Balance Chain, proje grubunda yer Meydan Türk geliştiricilere emanet edildi. Bu File yapısı, süratli, emniyetli ve ölçeklenebilir bir blockchain‘i ortaya çıkarmayı amaçlıyor.

Ödeme, transfer, süreç ve uygulamalar üzere bahislerde daha Fazla ölçeklenebilirlik sunmayı amaçlayan layer-3 teknolojisi, nihayet günlerde Fazla sık konuşulmaya başlandı. Balance Chain, bu teknolojiyi merkezine alarak bütün dünyanın kullanabileceği verimli bir File yapısı oluşturmayı amaçlıyor. Bu blockchain’in geliştirilmesinde Türklerin yer alması ise dikkat çekiyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir