Cardano Kurucusu, Oy Vermeye Çağırdı!

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT May 15, 2023 Yorum Yok

Cardano (ADA) kurucusu Charles Hoskinson, kripto baskılarından kurtulmak isteyen ABD‘lilerin seçimlerde oy kullanması gerektiğini söyledi.

ABD’deki kripto düzenleme çalışmaları ve kripto baskıları gündemi bir epey meşgul ediyor. ABD‘deki Demokratlar, kripto üzerindeki Misli tavırlarıyla biliniyorlar.

Demokrat Komite‘de ortaya çıkan kripto düzenlemeleri, Cardano kurucusu Charles Hoskinson’un dikkatini çekti. Hoskinson, saçmalık olarak nitelendirdiği bu çalışmalara nihayet vermek için ABD’li seçmenleri oy kullanmaya Davet etti.

Cardano Kurucusu, Kripto Düzenlemelerini Eleştirdi

Cardano (ADA) kurucusu Charles Hoskinson, Demokrat Komite’nin kripto düzenlemelerini Misli bir halde eleştirdi.

Geçtiğimiz gün Hoskinson, Twitter’da kripto düzenlemeleri hakkında paylaşımda bulundu. Hoskinson, hükümetin kripto düzenlemesiyle ilgili atılımlarını topa tuttuş. Cardano kurucusu, hükümetin bu atılımlarına dur demek isteyen ABD’lilerin, kripto yanlısı bir adaya oy vermeleri gerektiğini belirtti.

Hoskinson, Demokrat isimli kripto notunun hükümete baskı yaratmak maksadıyla oluşturulduğunu ve baskılayıcı bir tavır takındığını düşünüyor. Yaklaşan ABD seçimlerine değinen Hoskinson, kripto yanlısı ABD’lilerin bu mevzuya öncelik vermelerinin Kıymetli olduğunu söyledi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir