Avalanche (AVAX), Haftalar Sonra O Seviyede

Altcoinler May 15, 2023 Yorum Yok

Mart ayından sonra tıpkı fiyat bandını yine test eden Avalanche (AVAX), üst istikametli reaksiyon aldı.

Piyasada dolaşan negatif söylentiler, Bitcoin’in (BTC) fiyatını aşağı noktalara çekmişti. Hem BTC’nin hemde Ethereum’un (ETH) Misli bir biçimde düşmesi, altcoin’lerin ayağını kaydırmıştı. İki aydan sonra tekrardan 14,58 dolara gelen AVAX, bu noktadan Müşteri bulup rotasını üst çevirmeyi başardı. Şimdilik 15,37 dolar direncinin altında fiyatlayan AVAX, bu kıymeti aştığı Vakit daha da Misli fiyat hareketleri izlettirebilir.

Avalanche (AVAX) Grafik Değerlendirmesi

Fud haberler, düzenleyiciler ve yeni trendler derken haftalar sonra takviye bandına sarkan AVAX, bu düzeyin tekrardan üstüne atıp Avalanche ekosistemine biraz da olsa itimat verdi. 14,53 dolara temas ettikten sonra rotasını üst taraflı çeviren tanınan coin, budesteğiaşağıyönlükırmasıdurumunda 13,92 ve 12,04 dolara kadar düşebilir.

Kripto paralar topluluğunda Aka bir kitleye hitap eden Avalanche, tekrar atağa kalkabilmesi için AVAX’ta sırasıyla 18,22 – 19,33 – 20,40 ve 22 dolar dirençlerinin aşılması, Aka yükselişler için takip edilebilir. BTC’nin değer kaybetmesi yada Avalanche ekosisteminden gelebilecek negatif haberler şartında ise sırasıyla 14,53 – 13,87 ve 12,04 dolara düşüşler takip edilebilir.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir