SEC, Kraken’e Dava Açtı

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Şub 09, 2023 Yorum Yok

Menkul Değerler ve Borsa Kurulu (SEC), kayıt dışı taşınır değer sunduğu sebebiyle kripto Nakit borsası Kraken’e dava açtı.

SEC, kripto Nakit borsası Kraken kayıt dışı taşınır Kıymet sunduğu savıyla hizmetlerini kapattı ve yetkili kuruma ceza ödemesi gerektiğini aktardı.

SEC, Kraken’e Kayıt Dışı taşınır Bedel Sunduğu Argümanıyla Ceza Ödeyebilir

Menkul Değerler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) kripto Nakit borsaları üzerindeki sıkı takibi devam ediyor. SEC bu sefer de kripto Nakit borsası Kraken’e karşı süreç yaptı.

SEC, kripto Nakit borsası Kraken’e kayıt dışı taşınır Paha sunduğu sebebiyle dava açtı. SEC ayrıyeten kayıt dışı taşınır değer sunduğu sebebiyle Kraken’in hizmetlerini kapattı. ek olarak SEC, Kraken’e ilgili kuruma ceza ödemesi gerektiğini iletti.

Menkul Değerler ve Borsa Kurulu (SEC) tarafından yapılan açıklamaya nazaran Kraken’in kripto staking hizmetlerini Çabucak sonlandırması gerektiğini iletti. Amerika Birleşik Devletleri taşınır Değerler ve Borsa Komitesi (SEC) kayıt dışı taşınır değerler sunduğu fiyatları kapatmak ismine 30 milyon dolarlık Nakit cezası ödeyeceğini aktardı.

SEC açıklamasında şunları söyledi:

“Söz konusu şikayet, Kraken’in staking yatırım programının Kraken’in tertipli yatırım getirileri ve ödemeleri elde etme stratejileri de iç edilmek üzere, Kraken’in yatırımcılar ismine uğraşlarından kaynaklanan, kullanımı kolay bir platform ve yararlar olduğunu öne sürüyor.”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir