Ripple’ın Eski CTO’sundan Yeni Proje

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Kas 02, 2022 Yorum Yok

Ripple’ın eski CTO’su Stefan Thomas, XRP takviyeli bir mikro ödeme ağı üzerinde çalışıyor.

Thomas, Ripple’a 2012 yılında Ripple İstemcisi üzerinde çalışmaktan Mesul kıdemli bir mühendis olarak katıldı. Ortadan 6 Yıl geçtikten sonra toplumsal medya ve çevrim içi ödeme sistemi Coil’i geliştirmek için şirketten ayrıldı. Daimi yeni teşebbüslere atılan Thomas, aklındaki projeleri hayata geçirmekte ısrarcı.

Ripple’ın Eski CTO’su Yeni Projesinden İpuçları Verdi

Yazılım geliştiricisi Stefan Thomas, Twitter üzerinden yaptığı bir paylaşımda XRP destekli bir Interledger mikro ödeme ağı üzerinde çalıştığını duyurdu.

Thomas, paylaşımında, hazırladığı projenin 2010 yılında çıkardığı Bitcoin uygulaması BitcoinJS’den sonraki en savlı proje olduğunu söyledi.

Yeniden kodluyorum diyerek, projenin isminin Dassie olduğunu belirten Thomas, “bu projeyi kaldırabilir miyim göreceğiz” dedi.

Ripple’ın eski CTO’su Stefan Thomas’ın yeni projesinde başlangıçta süreçleri halletmek için XRP kripto Nakit ünitesini kullanılacak. Fakat Thomas gelecekte Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve öbür kripto Nakit ünitelerini ekleme planları olduğunu da belirtti.

Projeyle ilgili daha Çok ayrıntının 12-13 Kasım’da düzenlenecek olan ILP Summit 2022 etkinliğinde gün yüzüne çıkması bekleniyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir