Kripto Nakit Borsası Deribit Hacklendi

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Kas 02, 2022 Yorum Yok

Kripto Nakit borsası Deribit, uğradığı hack saldırısı sebebiyle bütün Nakit çekme süreçlerini durdurdu.

Kripto Nakit kuruluşları hack ataklarıyla uğraşmaya devam ediyor. Wintermute, Mango Markets, Olympus DAO ve gibisi birçok proje hack ataklarına maruz kaldı. Milyonlarca Nakit kaybı yaşayan kuruluşlar, taarruzların tesiriyle itimat kaybına uğradı. Bilhassa kripto piyasasının ve Aka kuruluşların ağırlaştığı Emniyet tedbirleri, şimdi tam manasıyla hack akınlarını engellemeye yetmiyor. nihayet olarak tanınan kripto Nakit borsası Deribit, uğradığı hack saldırısı sebebiyle 28 milyon dolar kaybetti.

Deribit Hacklendi: 28 Milyon Dolarlık Kayıp

Kripto borsası Deribit yaptığı açıklamada, borsanın sıcak cüzdanının tehlikeye girdiğini ve alıcı fonlarının inançta olduğunu lisana getirdi. Kayıplar borsanın fonlarından karşılanacak.

Ayrıca şirket, Emniyet önlemlerine Ehemmiyet verdiğini de aktardı. Denetimleri gerçekleştiren tanınan kripto borsası, birçok platformu da kapsayan Nakit çekme süreçlerini süreksiz müddetliğine askıya aldığını duyurdu.

Deribit daha evvel, 3AC aleyhine yaptığı müracaat ile gündeme gelmişti. Ayrıyeten platformu için geliştirmelerde bulunan şirket, hack mağduriyeti için kendi fonlarını kullanacağını belirtti.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir